Braniewski Jarmark Mikołajkowy już w niedzielę. Zaśpiewa Gosia Andrzejewicz

2022-12-16 10:08:12(ost. akt: 2023-07-03 22:20:59)

Autor zdjęcia: BCK

W niedzielę 18 grudnia w godzinach od 11:00 do 17:00 na Placu ks. prał. Tadeusza Brandysa w Braniewie odbędzie się Braniewski Jarmark Mikołajkowy.
Wśród atrakcji znalazły się m.in.: warsztaty Świętego Mikołaja, gdzie będzie można napisać oraz wysłać list do Mikołaja lub bliskich, możliwość skorzystania z akcji „Książka pod Choinkę”, którą zorganizuje Biblioteka Publiczna i spotkanie z samym Świętym Mikołajem. Na kiermaszu znajdziemy stoiska z przetworami świątecznymi, napijemy się gorącej herbaty oraz zakupimy piękne ozdoby. Zwiedzimy zagrodę ze zwierzętami, zrobimy pamiątkową fotografię na saniach Świętego Mikołaja oraz będziemy mogli wesprzeć OTOZ ANIMALS podczas zbiórki karmy dla ich podopiecznych. Przygotujemy również tradycyjne świąteczne potrawy, którymi będziemy częstować uczestników Jarmarku. Natomiast wolontariusze Braniewskiej Fundacji Pomocy Rodzinie rozdadzą upominki i prezenty najmłodszym mieszkańcom miasta.

Nie zabraknie również sportowych atrakcji i sceny głównej, na której zaprezentują się skrzaty, śnieżynki i aniołki, w które wcielą się uczestnicy sekcji Braniewskiego Centrum Kultury. W planach również występy zespołów seniorskich oraz zaproszonych gości. O godzinie 15:00 w wyjątkowym świątecznym koncercie zaprezentuje się Gosia Andrzejewicz.

— Uprzejmie prosimy o nieparkowanie samochodów na terenie Placu Ks. Prałata Tadeusza Brandysa w dniach 16-18 grudnia 2022 r. (piątek - niedziela). Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy — proszą organizatorzy jarmarku.