Marzena walczy z rakiem. Możemy jej pomóc

2022-12-28 11:54:23(ost. akt: 2022-12-28 11:59:42)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trudno jest iść przez życie z uśmiechem na twarzy, gdy jednocześnie toczymy walkę o swoje zdrowie. Wszystkie plany na przyszłość odchodzą wówczas w zapomnienie.
Pani Marzenka to cudowny człowiek o wielkim sercu, młoda mama i pełna pogody ducha osoba, choć tak ciężko doświadczona przez los. Od dłuższego czasu choruje na nowotwór złośliwy płuc, przyjmuje kolejną już chemię — przekazuje Monika Rucińska, która prowadzi internetową zbiórkę na leczenie chorej kobiety.

— Marzena każdego dnia dzielnie walczy dla swoich dzieci: czteroletniej Wiktorii i dziewięcioletniego Adriana oraz dla męża. Walka jest bardzo nierówna, pani Marzena przyjmuje leki (nierefundowane) i kroplówki, dużo czasu spędza w szpitalach, potrzebuje opieki i wsparcia, dlatego jej mąż zrezygnował z pracy za granicą i zdecydował się znaleźć zatrudnienie na miejscu, niestety gorzej płatne. Choroba postępuje, rodzina popadła w problemy finansowe, są zmuszeni sprzedać dom. Dom, który jest jedynym znanym i bezpiecznym miejscem dla dzieci, pełnym dobrych wspomnień i rodzinnego ciepła. Proszę, nie pozwólmy, aby do tego doszło! Okażmy wsparcie pani Marzence i jej rodzinie w tym trudnym dla nich czasie — zachęca organizatorka internetowej zbiórki.

— Pani Marzena to dawna mieszkanka naszej gminy, siostra naszego sołtysa z sołectwa Gronowo. Gorąco zachęcamy do każdej formy wsparcia i pomocy — napisał na swoim profilu społecznościowym Jakub Bornus, wójt gminy Braniewo.
Możesz pomóc Marzenie w walce z chorobą, wspierając zrzutkę, która powstała, by wspierać kobietę w powrocie do zdrowia i aktywności. Aby pomóc, wystarczy wejść na stronę, gdzie dostępne są wszelkie szczegóły.