Czwartek, 8 czerwca 2023. imieniny: Ady, Celii, Medarda

Sportowcy z Braniewa wysoko w najnowszym rankingu plebiscytu Dziennika Elbląskiego

2023-01-13 13:34:14 (ost. akt: 2023-02-24 18:04:31)
Trwa XVII Plebiscyt Dziennika Elbląskiego na 10 Najpopularniejszych Sportowców. Reprezentanci Braniewa mają spore szanse na to, by znaleźć się w Złotej Dziesiątce. Jakub Szpakowski i Anastazja Michałek są aktualnie w czołówce! Głosowanie trwa! Wszystko w Waszych rękach! // 16

Trwa XVII Plebiscyt Dziennika Elbląskiego na 10 Najpopularniejszych Sportowców. Reprezentanci Braniewa mają spore szanse na to, by znaleźć się w Złotej Dziesiątce. Jakub Szpakowski i Anastazja Michałek są aktualnie w czołówce! Głosowanie trwa! Wszystko w Waszych rękach! // 16

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trwa XVII Plebiscyt Dziennika Elbląskiego na 10 Najpopularniejszych Sportowców. Reprezentanci Braniewa mają spore szanse na to, by znaleźć się w Złotej Dziesiątce.

Dziennik Elbląski już po raz siedemnasty nagrodzi najpopularniejszych sportowców z Elbląga i okolic.
— Nasz plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego ma już za sobą bogatą tradycję — przyznaje Jerzy Kuczyński, dziennikarz sportowy Dziennika Elbląskiego i IKAT Gazety Braniewskiej.
— Warto przypomnieć, że pierwsze wydanie Dziennika Elbląskiego trafiło do kiosków 19 marca 2001 roku, a już niespełna dwa lata później nasza redakcja po raz pierwszy zorganizowała plebiscyt, w którym Czytelnicy, głosując za pomocą kuponów wydrukowanych w gazecie, wybrali dziesięciu najpopularniejszych sportowców. Walka o zwycięstwo trwała do końca. Tylko ostatniego dnia do naszej redakcji trafiło ponad 1000 kuponów, w sumie otrzymaliśmy blisko cztery tysiące ważnych głosów — wspomina Jerzy Kuczyński.
I dodaje: — Od samego początku nasz plebiscyt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Czytelników. Nie tylko wysyłali kupony, czy później sms-y, ale także i zgłaszali swoich sportowców, dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Od tamtej pory organizowaliśmy plebiscyt praktycznie co roku, z krótką przerwą w latach 2007-2009. Nasz plebiscyt to doskonała okazja do tego, by podziękować wszystkim sportowcom z naszego regionu, którzy odnosili sukcesy nie tylko na arenach krajowych, ale i zagranicznych.
AKTUALNY RANKING

To, kto znajdzie się w tegorocznej Złotej Dziesiątce, zależy od naszych Czytelników, to oni głosują na nominowanych do nagrody kandydatów.


Jak głosować na swoich faworytów i faworytki? W piątek 4 listopada o godzinie 12:00 ruszyło SMS-owe głosowanie, które zakończy się w południe 3 lutego 2023 roku. Listy nominowanych sportowców, którzy mają szansę znaleźć się w Złotej Dziesiątce tegorocznego plebiscytu, oraz listę nominowanych klubów sportowych, spośród których najlepszy może być tylko jeden, znajdziecie na www.dziennikelblaski.pl.

Aby zagłosować, należy odnaleźć właściwego kandydata lub kandydatkę na liście i wysłać pod numer 7248 wiadomość SMS o odpowiedniej treści. Koszt SMS to 2,46 zł z VAT. Wyniki głosowania ogłosimy 25 lutego — tradycyjnie — w gościnnych progach Hotelu Młyn w Elblągu.

Do końca stycznia na www.dziennikelblaski.pl można śledzić zmagania sportowców na bieżąco, później ranking zostanie ukryty, by to, kto zwycięży, było niespodzianką zarówno dla Czytelników, jak i nominowanych.

Zapraszamy do udziału w naszej akcji, która od 17 latu cieszy się dużą popularnością, pokażmy naszym sportowcom, że ich sukcesy mają znaczenie!