Zegar trafił na licytację! Został wykonany specjalnie na tegoroczny 31. Finał WOŚP

2023-01-20 13:54:40(ost. akt: 2023-01-20 14:11:44)
Twórcą tego dzieła jest mieszkaniec naszej gminy — Piotr Kamiński z miejscowości Żelazna Góra, który na co dzień zajmuje się wykonywaniem takich cudów z drewna — informuje Urząd Gminy Braniewo.

Twórcą tego dzieła jest mieszkaniec naszej gminy — Piotr Kamiński z miejscowości Żelazna Góra, który na co dzień zajmuje się wykonywaniem takich cudów z drewna — informuje Urząd Gminy Braniewo.

Autor zdjęcia: Gmina Braniewo

Już w niedzielę 29 stycznia po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłącza się również Braniewo i powiat braniewski. Tegoroczne hasło WOŚP brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich — małych i dużych”.
Sztab Główny w dniu Wielkiego Finału będzie znajdować się w Braniewskim Centrum Kultury, gdzie działać będzie sklepik WOŚP z różnymi gadżetami i liczne stoiska promocyjne. A panie z Kobiecej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Braniewo zorganizują kawiarenkę z ciastami i kawą, których będzie można skosztować w zamian za datek do skarbonki. Jak co roku na ulice Braniewa wyjdą też tradycyjnie wolontariusze WOŚP, których do akcji zgłosiło się w tym roku 116.

W tym roku odbędą się jedynie licytacje internetowe za pośrednictwem fanpage'a WOŚP Braniewo. Nie będzie licytacji na żywo.


Jednym z przedmiotów, które można wylicytować i jednocześnie wspomóc zbiórkę, jest drewniany zegar wykonany właśnie z okazji 31. finału WOŚP.

Wójt gminy Braniewo Jakub Bornus spotkał się z Jackiem Garbowskim, koordynatorem braniewskiego sztabu WOŚP.

Fot. Gmina Braniewo


— Celem spotkania było przekazanie przedmiotu na licytację, przedmiotu nie byle jakiego, bo przepięknego zegara stojącego, który został wykonany specjalnie na tegoroczny 31. Finał WOŚP. Zegar został wykonany z jednego kawałka litego dębu, podstawie także dębowej, zaś obwódka zegara wykonana została z grabu. Dodatkowo na zegarze wypalone zostało logo Gminy Braniewo oraz logo 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Twórcą tego dzieła jest mieszkaniec naszej gminy — Piotr Kamiński z miejscowości Żelazna Góra, który na co dzień zajmuje się wykonywaniem takich cudów z drewna — informuje Urząd Gminy Braniewo.

Licytacja potrwa do 28.01.2023 roku do godziny 20:00.


Zachęcamy do licytacji zegara oraz obserwowania i polubienia oficjalnego profilu WOŚP Braniewo.

Fot. Gmina BraniewoFot. Gmina Braniewo