Aktywny plan na weekend w Elblągu. Lodowisko, basen i relaks na Dolince

2023-02-17 12:01:24(ost. akt: 2023-02-17 12:09:56)

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg

Ulubiony i wyczekiwany przez wszystkich weekend nareszcie doczekał się swojego początku. Ten czas możemy wykorzystać na kilka sposobów, o których więcej powie nam Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.
KarnawaLOVE Party
Na lodowisku „Helena” czeka nas tematyczna impreza, której towarzyszyć będą zabawy, konkursy ze słodkimi nagrodami i… kilka niespodzianek. W cenie zwykłego biletu wyjątkowo skorzystamy aż z półtoragodzinnej jazdy na łyżwach z dyskotekowym klimatem w tle. Nad taflą rozbłysną kolorowe światła, a za konsoletą zagra DJ serwujący karnawałowe hity, na zmianę z romantycznymi i nastrojowymi utworami dla zakochanych. Impreza na lodzie rozpocznie się w piątek o godzinie 18:00.

Aktywnie w wodzie
Zamiast popcornu i wygodnej sofy proponujemy dawkę ruchu w wodzie. W piątkowy wieczór zapraszamy do Krytej Pływalni na AquaLong (20:00), czyli ćwiczenia, dzięki którym efektywnie spalimy nadmiar tłustoczwartkowych kalorii. W ofercie znajdziemy także propozycję dla osób 60+, które w sobotę mogą skorzystać z ćwiczeń pod nazwą Aqua Senior (11:00 i 12:00), również na basenie przy ul. Robotniczej.

Sezon na łyżwy trwa
Choć pogoda za oknem coraz bardziej przypomina wiosnę, my wciąż bawimy się na lodzie podczas ogólnodostępnych ślizgawek. Na taflę tradycyjnie zapraszamy w sobotę i niedzielę o następujących porach: 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Bilety do nabycia w kasie lodowiska „Helena” lub w nowym biletomacie. Na miejscu można także skorzystać z wypożyczalni łyżew, prowadzonej przez Klub Sportowy Orzeł.

Relaks i rekreacja na „Dolince”
Miejsce szczególnie przez nas uwielbiane, z uwagi na mnogość atrakcji. Wewnątrz można skorzystać ze strefy relaksu, w której znajdziemy sauny, jacuzzi, bicze wodne i hydromasaże. Z kolei część rekreacyjna przypadnie do gustu dzieciom i rodzicom, dzięki obecności wodnego placu zabaw, zjeżdżalni, sztucznej fali, siatki wspinaczkowej z pływakami oraz wielu innych atrakcji. „Dolinka” to także odpowiednie miejsce dla osób chcących zaliczyć kilka długości basenu sportowego. Centrum Rekreacji Wodnej przy ul. Moniuszki czynne jest codziennie od 6:00 do 22:00.

MOSiR Elbląg