Burmistrz Pasłęka najpopularniejszym samorządowcem? [AKTUALNY RANKING]

2023-04-21 18:48:00(ost. akt: 2023-04-21 18:58:26)
Burmistrz Pasłęka ma szansę na tytuł najpopularniejszego samorządowca

Burmistrz Pasłęka ma szansę na tytuł najpopularniejszego samorządowca

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne/paslek.pl

Trwa głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszych samorządowców. Głosujemy do końca kwietnia. Najpopularniejsi wójtowie, prezydenci, burmistrzowie i starości zostaną nagrodzeni podczas VII Kongresu Przyszłości, który odbędzie się już 16 maja.
Już po raz kolejny Dziennik Elbląski ma zaszczyt współorganizować plebiscyt, w którym mieszkańcy wybierają najpopularniejszych samorządowców. Reprezentanci powiatu elbląskiego mają spore szanse na sukces, o czym świadczy aktualny ranking.

Kiedy zaglądamy w ranking chwilę przed oddaniem tego wydania Dziennika Elbląskiego w Wasze ręce, w kategorii "najpopularniejszy burmistrz i prezydent" nie ma sobie równych Wiesław Śniecikowski, burmistrz Pasłęka.
— Dziękuję redakcji za aktywność w zakresie oceny samorządowców. Wybory odbywają się co pięć lat, oceny dokonywane są też przez radnych na każdej sesji. Taki plebiscyt jest potrzebnym uzupełnieniem. Dziękuję mieszkańcom za oddanie za mnie głosów i obiecuję, że dalej z wielkim zaangażowaniem będę pracował na rzecz rozwoju miasta i gminy Pasłęk — dziękuje Wiesław Śniecikowski. I zdradza, że to jego ostatnia kadencja na fotelu burmistrza Pasłęka. Co nie oznacza, że zniknie z życia publicznego miasta i jego mieszkańców.
— Odchodzę po 12 latach bycia wiceburmistrzem i 20 latach bycia burmistrzem Pasłęka. Nie poddaję się, zakańczam swoją misję na tym stanowisku. Będę startował do innej instytucji publicznej, gdzie również będę pracował na rzecz mieszkańców — zdradza burmistrz Śniecikowski.
— Pasłęk rozwija się dynamicznie. W tym roku Rada Miejska wyznaczyła 54 zadania publicznie w budżecie. Cieszy mnie również to, że w Pasłęku powstają nowe zakłady produkcyjne, bo to są nowe miejsca pracy dla mieszkańców. Pasłęk jest miastem otwartym na wszystkich. Coraz częściej pracodawcy i przedsiębiorcy pukają do naszych drzwi i chcą inwestować i inwestują w Pasłęku. Pasłęk jest najlepszym miejscem do życia — dodaje burmistrz.

Wśród wójtów z województwa warmińsko-mazurskiego dobrze wypadają wójt gminy Elbląg Zygmunt Tucholski i wójt gminy Milejewo Krzysztof Szumała — obaj cieszą się na tę chwilę dobrymi miejscami na podium. Jeżeli zaś chodzi o starostów, Maciej Romanowski zajmuje aktualnie trzecią pozycję, ale trzymamy kciuki za kolejne głosy!
Redakcja


Koszt SMS wynosi 2,46 zł z VAT. Plebiscyt trwa od dnia 03 do 30 kwietnia 2023 r.

Najpopularniejszy burmistrz, prezydentNajpopularniejszy starostaNajpopularniejszy wójt