Nadchodzi VII Kongres przyszłości. Znamy Agendę!

2023-05-09 22:26:39(ost. akt: 2023-05-09 22:31:43)
Zbliża się niezwykle ważne wydarzenie dla wielu branż w Polsce — Kongres Przyszłości organizowany przez Gazetę Olsztyńską i Grupę WM. Kongres odbędzie się 16 maja 2023 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie. To już siódma edycja tego wydarzenia, które w zeszłym roku przyciągnęło wielu ekspertów, przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane nowymi technologiami.

Celem Kongresu jest przede wszystkim zastanowienie się nad przyszłością w kontekście dynamicznego rozwoju technologii oraz ich wpływu na różne aspekty życia. W tym roku planowane są ciekawe prelekcje oraz dyskusje dotyczące m.in. sztucznej inteligencji, medycyny, cyberbezpieczeństwa, robotyki, przyszłości czy też zrównoważonego rozwoju.

Podczas Kongresu uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach oraz uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, które pozwolą na pogłębienie wiedzy z poszczególnych obszarów. Nie zabraknie również prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W ramach kongresu planowane są liczne spotkania networkingowe oraz prezentacje firm, które pozwolą przedsiębiorcom zaprezentować swoje pomysły i produkty.

Organizatorzy Kongresu Przyszłości w Olsztynie, czyli Grupa WM oraz Gazeta Olsztyńska, zadbali o to, aby wydarzenie było nie tylko merytoryczne, ale również przyjazne uczestnikom. W czasie trwania Kongresu zaplanowano liczne atrakcje towarzyszące, takie jak pokazy technologiczne czy degustacje regionalnych specjałów.

Kongres Przyszłości w Olsztynie to wydarzenie o randze ogólnopolskiej, które przyciągnie uczestników z różnych części kraju oraz zagranicy. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, startupów, naukowców oraz wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami, aby spotkać się, wymienić doświadczeniami oraz poszerzyć swoją wiedzę.

Organizatorzy zadbali również o to, aby Kongres był dostępny jak największej liczbie osób. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, co oznacza, że każdy zainteresowany może wziąć w nim udział. Dodatkowo całe wydarzenie będzie transmitowane ONLINE! Rejestracja odbywa się przez stronę internetową Kongresu, gdzie można znaleźć również szczegółowy program wydarzenia oraz informacje o prelegentach.

Kongres Przyszłości w Olsztynie to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i nawiązania kontaktów biznesowych, ale również do poznania pięknej okolicy i kultury Warmii i Mazur. Olsztyn i okolice to miejsca o bogatej historii oraz pięknej przyrodzie, które warto odwiedzić.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na VII Kongres Przyszłości w Olsztynie, który odbędzie się 16 maja 2023 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie. To wydarzenie, które nie tylko dostarczy wartościowej wiedzy, ale również pozwoli na ciekawą i inspirującą podróż w świat nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Agenda dostępna jest na stronie http://kongresprzyszlosci.eu/