Myślisz o ekspansji na rynek skandynawski? Dołącz do największego wydarzenia w regionie, które pomoże Ci w realizacji tych planów!

2023-05-17 09:20:21(ost. akt: 2023-06-05 14:02:12)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Już 1 czerwca 2023 r. przedsiębiorcy i przedstawiciele samorządów z regionu porozmawiają o budowaniu relacji biznesowych z partnerami skandynawskimi, dowiedzą się jak przygotować się do udziału w targach i wydarzeniach branżowych oraz na co zwrócić uwagę przygotowując ofertę na rynek skandynawski.
Przed nami dziesiąta edycja konferencji „Otwarci na Skandynawię”. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Olsztynie.

Konferencja „Otwarci na Skandynawię” skierowana jest do przedsiębiorców ze Szwecji, Finlandii i Danii oraz przedstawicieli MŚP z Warmii i Mazur, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Jej celem jest ożywienie powiązań gospodarczych regionu z rynkami skandynawskimi oraz zaprezentowanie Warmii i Mazur jako naturalnego partnera gospodarczego dla krajów skandynawskich, przedstawienie potencjału inwestycyjnego i możliwości eksportowych naszego regionu.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę, niezbędną, aby skutecznie sprzedawać swoje produkty lub usługi na rynku skandynawskim.


W programie wydarzenia zaplanowano także warsztaty dla 2 grup językowych, podczas których goście zagraniczni dowiedzą się, jak przygotować się do pracy z polskimi partnerami biznesowymi, a uczestnicy z Polski uzyskają praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania oferty na rynek skandynawski.

Więcej informacji o konferencji TUTAJ. Rejestracja online: KLIKNIJ. Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są do 28 maja 2023 roku. Pobierz program konferencji.


Organizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Honorowy patronat nad konferencją objęły Ambasada Finlandii, Ambasada Królestwa Danii i Ambasada Szwecji. Patronami medialnymi wydarzenia są Dziennik Elbląski, Gazeta Olsztyńska, Telewizja Kopernik oraz portal internetowy biznes.wm.pl.

Wydarzenie „Otwarci na Skandynawię” realizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2020+” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

KONFERENCJA „OTWARCI NA SKANDYNAWIĘ”:
MIEJSCE: hotel Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town, Aleja Warszawska 39, Olsztyn
TERMIN: 01.06.2023, godz. 10.00


Obrazek w tresci