Gdańsk. Zaginął 15-letni Seweryn Wydrzyński. Wyszedł z domu 19 maja i do tej pory nie wrócił

2023-05-29 07:47:45(ost. akt: 2023-05-29 08:11:22)
Seweryn Wydrzyński ma 15 lat, 185 cm wzrostu, a w dniu zaginięcia miał na sobie zieloną koszulkę polo, granatowe spodnie i klapki

Seweryn Wydrzyński ma 15 lat, 185 cm wzrostu, a w dniu zaginięcia miał na sobie zieloną koszulkę polo, granatowe spodnie i klapki

Autor zdjęcia: KMP Gdańsk

Od ponad tygodnia 15-letni Seweryn Wydrzyński z Gdańska nie wraca do domu. O poszukiwaniach nastolatka informuje KMP Gdańsk. Chłopak wyszedł z domu rano w piątek 19 maja i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Jak dowiadujemy się z informacji przekazanej przez KMP Gdańsk, policjanci z komisariatu w Nowym Porcie już od ponad tygodnia prowadzą poszukiwania 15-letniego Seweryna Wydrzyńskiego.

15-letni chłopak 19 maja wyszedł z mieszkania i od tamtego czasu nie skontaktował się z bliskimi.

Zaginiony ma 185 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma oczy koloru piwnego. Może mieć na sobie zieloną koszulkę polo, ciemne granatowe spodnie, klapki, granatowy plecak.


Osoby, które rozpoznają 15-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Gdańsku przy ul. Kasztanowej 6. Tel. 47 741 17 22 lub pod numerem alarmowym 112. Informacje można przesłać na adres poczty elektronicznej komendant.kp6@gd.policja.gov.pl

Wyszedł z domu w klapkach, nie wraca od tygodnia


Jak relacjonowała w rozmowie z Faktem matka chłopca, Seweryn Wydrzyński w dniu zaginięcia miał zachowywać się "jak zawsze". — Może inne było to, że dzień wcześniej był dwie godziny dłużej z psem, to jego ukochana sunia Burika, a później już wszystko było jak zawsze, dał mi buzi w czoło na dobranoc — powiedziała Faktowi.

I dodała: — Wyszedł jednak w klapkach, buty zostały. Tak nigdy nie robił, gdy wybierał się dalej.

Jak informowali rodzice Seweryna w rozmowie z mediami, chłopak miał mieć problemy w szkole, a jego ojciec w wypowiedzi dla fakt.pl przyznał: — Ostatnio dużo opuszczał (zajęć szkolnych — przyp. red.), mieliśmy przez to kuratora, żalił się, że w szkole straszą go poprawczakiem, nie mieli do niego podejścia.

— Synku, nic się nie martw, tylko wróć do nas — apelowała na łamach Faktu matka Seweryna.

Zaginiony Seweryn Wydrzyński
Fot. KMP Gdańsk
Zaginiony Seweryn Wydrzyński


Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia i ma informacje na temat jej miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.