Elbląg najniebezpieczniejszym miastem w województwie warmińsko-mazurskim? Wyprzedzamy nawet Olsztyn

2023-06-08 18:00:00(ost. akt: 2023-06-08 07:46:36)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

W naszym mieście na 1000 mieszkańców przypada 24,6 przestępstw. W Olsztynie tylko 18,6. Jak wynika z opublikowanego jakiś czas temu rankingu, Elbląg jest najniebezpieczniejszym miastem w województwie warmińsko-mazurskim.
W pierwszej czwórce najbardziej niebezpiecznych miast znajdują się te położone na terenie województwa łódzkiego: Sieradz, Błaszki, Warta oraz Złoczew. Wszystkie te miasta odznaczają się przelicznikiem przestępstw na 1000 mieszańców wynoszącym 88,7 oraz wykrywalnością przestępstwa na poziomie 96 procent.

Co ważne, w pierwszej setce najbardziej niebezpiecznych miast w kraju nie ma żadnego z Warmii i Mazur. Naszą lokalną listę otwiera Elbląg...

Więcej w najnowszym wydaniu Dziennika Elbląskiego


Znajdziecie nas w wersji papierowej na pocztach, w punktach prasowych i kioskach i na stacjach Orlen. W wersji elektronicznej Dziennik Elbląski dostępny jest na www.kupgazete.pl.Listonosz dostarczy Dziennik Elbląski pod wskazany adres


Weekendowe wydanie Dziennika Elbląskiego, poświęcone wyłącznie wiadomościom z powiatu elbląskiego i najbliższych okolic, ukazuje się w wersji elektronicznej (dostępne na www.kupgazete.pl) i w tradycyjnej papierowej wersji, którą nabyć można w salonach prasowych, kioskach, na stacjach Orlen i na pocztach.

Na poczcie możecie zamówić prenumeratę Dziennika Elbląskiego, dzięki temu w każdy piątek gazetę dostarczy pod wskazany adres listonosz, nie będziecie musieli się więc martwić o to, czy gazety dla Was nie zabraknie.

Jak zamówić prenumeratę?


Wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę Poczty Polskiej i poinformować w okienku, że chcecie wykupić prenumeratę Dziennika Elbląskiego, podać okres, na jaki chcecie ją wykupić i uiścić opłatę. Od tej pory listonosz będzie regularnie dostarczał Wam Dziennik Elbląski pod wskazany na poczcie adres.

Zabrakło Dziennika? Daj nam znać!


Jeżeli w Twojej okolicy brakuje Dziennika Elbląskiego, poinformuj nas o tym, pisząc na adres gazeta@dziennikelblaski.pl, lub dzwoniąc, lub wysyłając SMS pod numer 505 766 681.

Prenumerata za zdjęcie


Możecie zdobyć darmową prenumeratę elektronicznego Dziennika Elbląskiego, biorąc udział w naszej akcji "Prenumerata za zdjęcie". Spacerujesz, obserwujesz, podziwiasz? Łap za telefon i rób zdjęcie tego, co Cię zachwyci! Czekamy na zdjęcia z Elbląga i okolic — ciekawej architektury, portretów natury, obrazków prezentujących miejskie życie. A może masz w swoich archiwach zdjęcia dawnego Elbląga? Podziel się z nami! Odwdzięczymy się darmową trzymiesięczną prenumeratą elektronicznego wydania Dziennika Elbląskiego lub ciekawą książką! Zapraszamy do przysyłania zdjęć na adres gazeta@dziennikelblaski.pl, w tytule wiadomości napiszcie "Prenumerata za zdjęcie", a w treści podajcie autora i podpis fotki.