31. jubileusz Elewarr w Braniewie [ZDJĘCIA]

2023-06-05 08:49:23(ost. akt: 2023-06-05 08:57:11)
Na scenie Amfiteatru Miejskiego w Braniewie wystąpiły takie gwiazdy jak: Gesek, Contra Mundum, Mateusz Ziółko i Golec uOrkiestra.

Na scenie Amfiteatru Miejskiego w Braniewie wystąpiły takie gwiazdy jak: Gesek, Contra Mundum, Mateusz Ziółko i Golec uOrkiestra.

Autor zdjęcia: materiały organizatora

W tym roku spółka Elewarr świętuje 31 lat współpracy z rolnikami. Jubileusz uczczono w Braniewie, gdzie na scenie Amfiteatru Miejskiego można było zobaczyć takie gwiazdy jak Mateusz Ziółko czy Golec uOrkiestra.
— Podczas powstawania projektu Spichlerz Północy w 2021 r., Elewarr złożył obietnicę lokalnym rolnikom, że Spółka rozpocznie realizację projektu Spichlerz Północy od magazynu w Braniewie i zmodernizuje oraz rozbuduje obiekt do tegorocznych, aktualnie ta obietnica jest spełniana! Inwestycja polega na kompleksowej rozbudowie powierzchni magazynowej do 10 000 ton i modernizacji elewatora w Braniewie. Jest to historyczna inwestycja dla Elewarr sp. z o.o., ponieważ dzięki temu przyczyni się do rozwoju lokalnego rolnictwa, utrzymania zdolności produkcyjnej i realizacji zadań w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego Polski — przekazuje spółka.

To właśnie z tego względu jubileusz Elewarr został zorganizowany w sobotę 3 czerwca w Braniewie, gdzie na scenie Amfiteatru Miejskiego im. Henryka Mrozińskiego wystąpiły takie gwiazdy jak: Gesek, Contra Mundum, Mateusz Ziółko i Golec uOrkiestra.

Wydarzenie było idealną okazją do spotkań w gronie bliskich i znajomych, a to za sprawą pikniku rodzinnego, na którym nie zabrakło takich pyszności jak kiełbaski z grilla, grochówka czy żurek. Moc atrakcji czekała na najmłodszych uczestników imprezy — były m.in. dmuchańce, fotobudka i pokaz sprzętu wojskowego. Na gości czekały też stoiska lokalnych KGW, a wśród nich: KGW Drewnowo, Szymobry, Lipowina, Gronowianki, Koło Gospodyń w Młynarach, KGW Babiogród Bogdany, Nowe Krzewno, KGW Dziewczyny z Sąsiedztwa i KGW Wszyscy Razem w Nowych Sadłukach.