Mateusz Ziółko czy Dawid Kwiatkowski? Kto wystąpi na Dniach Elbląga?

2023-06-07 18:03:22(ost. akt: 2023-07-02 05:59:01)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Elbląga. Znamy już coraz więcej szczegółów, a specjalnie dla naszych Czytelników ustalamy kolejne.
Dni Elbląga już tradycyjnie odbywają się w pierwszy weekend wakacji. W tym roku elbląskie święto miasta odbędzie się w dniach 23-25 czerwca. Jak udało nam się ustalić, miasto podpisało umowę na organizację koncertu podczas tegorocznych Dni Elbląga z agencją db4 Management. Kwota, na jaką opiewa umowa to 24 tys. zł. db4 Management to agencja, która współpracuje z różnymi artystami. Jeśli chodzi o wokalistów, to na tej liście jest m.in. Dawid Kwiatkowski i Mateusz Ziółko, więc z dużym prawdopodobieństwem to któryś z tych dwóch artystów może wystąpić w Elblągu. Ale to nie wszystko.

Ustaliliśmy, że miasto podpisało też umowę z gwiazdą większego formatu. Jej występ podczas tegorocznych Dni Elbląga będzie kosztować 40 tys. zł. Jak myślicie kto to taki? Wiemy, że ten tajemniczy artysta lub artystka nie posiada swojego menażera.

A co wiemy już na pewno?

W piątek 23 czerwca będzie można pobawić się przy muzyce znanych DJ-ów: Kalwi & Remi. Natomiast w sobotę 24 czerwca zabawę zapewnią DJ Kuba & Neitan. To jeden z najpopularniejszych polskich duetów, który od lat jest w czołówce światowych producentów.

W sobotę 24 czerwca w Elblągu wystąpi też Oskar Cyms. To młody polski piosenkarz. Polacy mogli poznać go dzięki piosence My Girl z filmu 365 dni. Tego samego dnia wystąpią też duet Miętha oraz wokalistka BOVSKA.

W niedzielę 25 czerwca wystąpi Elbląska Orkiestra Kameralna, która zaprezentuje utwory ze znanych i lubianych bajek oraz przeboje z lat 70, 80 i 90. Tego dnia zaśpiewa też Martyny Gąsak, zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids.