Piknik rodzinny "Rodzina 800+" w Elblągu. Dołącz do niezapomnianej zabawy!

2023-07-19 10:30:38(ost. akt: 2023-07-19 10:51:49)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Mieszkańcy Elbląga! Przygotujcie się na niesamowite wydarzenie, które dostarczy Wam mnóstwo radości i zabawy! W nadchodzącą sobotę, 22 lipca, o godzinie 12:00 rozpocznie się Wielki Piknik Rodzinny 800+, który zapewni niezapomniane chwile dla wszystkich jego uczestników.
Piknik rozpocznie się powitaniem mieszkańców i gości o godzinie 12:00. Od tego momentu czeka Was niezapomniana rozrywka! O 12:30 odbędzie się estradowy program animacyjny iluzjonisty Duo Paulo. A to tylko początek fantastycznych atrakcji!

O godzinie 13:30 zapraszamy na festiwal maskotek i konkursy dla dzieci z nagrodami, które zapewnią maluchom mnóstwo radości i szansę na zdobycie fantastycznych nagród. Na scenie wystąpią również młodzi utalentowani artyści. O 14:00 z recitalem wystąpi dla Was Aleksander Ryś, uczestnik programu telewizyjnego The Voice Kids, a o 15:00 usłyszymy występ Patrycji Monety, uczestniczki tego samego programu, która oczaruje swoim pięknym głosem.

Ale to nie koniec! O 14:30 rozpoczną się rodzinne warsztaty balonowe, które zapewnią Wam możliwość wyrażenia swojej kreatywności i tworzenia magicznych balonowych figur. O godzinie 15:30 zacznie się fascynujący festiwal kolorów holi, który przeniesie Was w świat barw. Program artystyczny o godzinie 15:40 dostarczy z kolei emocji i wzruszeń. O 16:40 ponownie odbędzie się festiwal maskotek i konkursy dla dzieci z nagrodami, które zapewnią najmłodszym nieustającą radość i zabawę. Całe wydarzenie zakończy się o godzinie 17:00.

Dodatkowo, na terenie pikniku przygotowaliśmy STREFĘ REKREACJI DLA DZIECI, gdzie będą czekały darmowe dmuchańce, zjeżdżalnie giganty, urządzenia rekreacyjne i place zabaw. W STREFIE ANIMACYJNO-WARSZTATOWEJ dzieci będą miały okazję skorzystać z malowania twarzy, warsztatów balonowych, baniek mydlanych XXL, warkoczyków, kącika małego artysty oraz warsztatów plastycznych i kolorowych piasków.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Elbląga, aby dołączyli do naszej niezapomnianej imprezy piknikowej. Przyjdźcie z rodziną i spędźcie razem wspaniały czas pełen radości i rozrywki! Zapraszamy Was na Wielki Piknik Rodzinny 800+, wydarzenie, którego nie możecie przegapić!

Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy słodkie upominki, takie jak: watę cukrową, popcorn i smakołyki. Czekamy na Was z radością i niecierpliwością! Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie

Obrazek w tresci