Dni Nowej Pasłęki połączone ze Świętem Śledzia już za nami [ZDJĘCIA]

2023-07-31 10:33:25(ost. akt: 2023-07-31 10:35:43)

Autor zdjęcia: Gmina Braniewo

Po tegorocznym wydarzeniu zostały już tylko wspomnienia, ale za to jakie! Miniona sobota to z pewnością sobota pełna wrażeń i emocji w gminie Braniewo. W godzinach popołudniowych rozpoczęło się Święto Śledzia połączone z Dniami Nowej Pasłęki.
— Dzięki współpracy z Lokalną Grupą Rybacką „Zalew Wiślany” zapewniliśmy wiele atrakcji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dopisała pogoda, ale także i atrakcje i frekwencja. Uczestnicy zabawy zaczęli się gromadzić na polu koncertowym już od godz. 14:00, do czego przyczynił się dmuchany plac zabaw i kolorowe stragany — przekazuje JakuB Bornus, wójt gminy Braniewo.

Uwieńczeniem obchodów Święta Śledzia były koncerty zaproszonych gwiazd oraz zabawa taneczna. Całe pole koncertowe od samego początku pękało w szwach ! Jako pierwsi na scenie wystąpili artyści z sekcji wokalnej Braniewskiego Centrum Kultury, tuż po nich można było posłuchać utworów wykonanych przez zespół Piękni i Młodzi Dawid Narożny, następnie wystąpił Arek Braxton, a gwiazdą wieczoru był Ronnie Ferrari. Późnym wieczorem rozpoczęła się biesiada nad Zalewem, a do wspólnej zabawy zaprosił Arek Braxton!

— Muzyka, jaką mogliśmy usłyszeć ze sceny, zagwarantowała wszystkim uczestnikom nastój do wspólnej zabawy. Coroczna impreza plenerowa przyciąga wielu mieszkańców i gości. Dziękuję wszystkim za liczne przybycie. Mam nadzieję, że wszystkim obecnym się podobało i w przyszłym roku będzie równie dobrze. Do zobaczenia za rok — podsumował wójt gminy Braniewo.