Piotr Opaczewski: Rządowa propozycja jest jak wyciągnięcie ręki. Elbląski port potrzebuje ogromnych inwestycji [VIDEO]

2023-10-10 12:48:01(ost. akt: 2023-10-10 12:54:16)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

— Rządowa propozycja to ręka wyciągnięta w stronę Elbląga, bo elbląski port, żeby mógł się rozwijać, tak jak byśmy chcieli, by się rozwijał, by wykorzystać w 100 procentach szansę, którą daje nam przekop Mierzei Wiślanej, potrzebuje ogromnych inwestycji. Te 100 milionów zł, o których na chwilę obecną mówi propozycja rządowa, to jest tak naprawdę początek całego procesu inwestycyjnego — mówi w rozmowie z nami wicewojewoda warmińsko-mazurski Piotr Opaczewski, jeden z gości organizowanego przez Dziennik Elbląski wydarzenia pod nazwą Konferencja Gospodarcza Elbląg'23.Już jest! Najnowsze wydanie Tygodnika Dziennik Elbląski. Nasza gazeta jest dostępna w sprzedaży przez cały tydzień, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.


Dziennik Elbląski znajdziesz w salonach prasowych, sklepach, na pocztach i stacjach Orlen, a także bez wychodzenia z domu na www.kupgazete.pl.

Co znajdziesz w najnowszym numerze?

Informacje z Elbląga i powiatu elbląskiego: Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim regionie.

Kalendarz imprez: Planuj swój wolny czas z naszym kalendarzem imprez, aby nie przegapić żadnej atrakcji, sprawdź najciekawsze wydarzenia w Elblągu.

Wiadomości sportowe: Śledź relacje z wydarzeń sportowych, kibicuj drużynom z Elbląga!

Program TV: Nie przegap ulubionych programów telewizyjnych.

Krzyżówka: Rozwijaj umysł i baw się przy naszej krzyżówce. Ciekawe hasła i zagadki czekają!

Gdzie nas znaleźć?

Wersja papierowa tygodnika Dziennik Elbląski: W sprzedaży przez cały tydzień w salonach prasowych, sklepach, na pocztach i stacjach Orlen.

Wersja elektroniczna: Dostępna bez wychodzenia z domu na www.kupgazete.pl.

Śledź Dziennik Elbląski i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Elblągu i powiecie elbląskim.W powiecie braniewskim Dziennik Elbląski ukazuje się razem z Gazetą Braniewską IKAT.Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


KONFERENCJA GOSPODARCZA ELBLĄG'23: RELACJA