Najnowszy tygodnik Dziennik Elbląski już dostępny!

2023-11-17 14:36:28(ost. akt: 2023-11-17 14:43:14)
Już jest! Najnowszy tygodnik Dziennik Elbląski to ciekawe informacje z Elbląga i powiatu elbląskiego, inspirujące rozmowy, ciekawe historie, wiadomości sportowe i kupony do głosowania w naszym plebiscycie na najpopularniejszego sportowca! Czekamy na Was przez cały tydzień!
Czwórmiasto? I Elbląg jako jego część? O tym przeczytacie w najnowszym Dzienniku Elbląskim! Naszym rozmówcą jest również Ireneusz Ziemiński, prezes firmy Techtrans i zapalony podróżnik, który podzielił się z nami ciekawymi opowieściami. Sprawdzamy też, które gminy w województwie warmińsko-mazurskim są najbogatsze. W gazecie znajdziecie jak co tydzień ważne informacje, wiadomości sportowe, program TV i krzyżówkę. Na stronach 22-23 znajdują się kupony, dzięki którym możecie zagłosować w naszym Plebiscycie Sportowym.

Tygodnik Dziennik Elbląski ukazuje się w wersji papierowej na terenie Elbląga i powiatu elbląskiego. Znajdziecie nas w kioskach, salonach prasowych, na pocztach i stacjach Orlen. Bez wychodzenia z domu gazeta w wersji elektronicznej dostępna jest na www.kupgazete.pl.

Listonosz dostarczy Dziennik Elbląski pod wskazany adres


Podpowiadamy, jak zamówić prenumeratę piątkowego wydania gazety, które pod wskazany adres dostarczy listonosz. Jak zamówić prenumeratę? Wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę Poczty Polskiej i poinformować w okienku, że chcecie wykupić prenumeratę Dziennika Elbląskiego, podać okres, na jaki chcecie ją wykupić i uiścić opłatę. Od tej pory listonosz będzie regularnie dostarczał Wam Dziennik Elbląski pod wskazany na poczcie adres.

Zabrakło Dziennika? Daj nam znać!


Jeżeli w Twojej okolicy brakuje Dziennika Elbląskiego, poinformuj nas o tym, pisząc na adres gazeta@dziennikelblaski.pl, lub dzwoniąc, lub wysyłając SMS pod numer 505 766 681 lub 502 499 529.

Prenumerata za zdjęcie


Możecie zdobyć darmową prenumeratę elektronicznego Dziennika Elbląskiego, biorąc udział w naszej akcji "Prenumerata za zdjęcie". Spacerujesz, obserwujesz, podziwiasz? Łap za telefon i rób zdjęcie tego, co Cię zachwyci! Czekamy na zdjęcia z Elbląga i okolic — ciekawej architektury, portretów natury, obrazków prezentujących miejskie życie. A może masz w swoich archiwach zdjęcia dawnego Elbląga? Podziel się z nami! Odwdzięczymy się darmową trzymiesięczną prenumeratą elektronicznego wydania Dziennika Elbląskiego lub ciekawą książką! Zapraszamy do przysyłania zdjęć na adres gazeta@dziennikelblaski.pl, w tytule wiadomości napiszcie "Prenumerata za zdjęcie", a w treści podajcie autora i podpis fotki.

Opowiedzcie nam o sobie


Masz ciekawą pasję? Wyjątkowe zainteresowania? Działasz w kole gospodyń wiejskich? Jesteś strażakiem ochotnikiem i chcesz pokazać, co znaczy dla Ciebie służba w OSP? Zajmujesz się rękodziełem i tworzysz prawdziwe cuda? A może prowadzisz mały biznes i chciałbyś lub chciałabyś o nim opowiedzieć? Skontaktuj się z naszą Redakcją! Zależy nam na tym, by wspierać mieszkańców Elbląga i powiatu elbląskiego — jesteśmy dla Was i czekamy na kontakt pod numerami 505 766 681 i 502 499 529 — możecie pisać również wiadomości na naszą skrzynkę mailową gazeta@dziennikelblaski.pl.