Szkoła Podstawowa nr 11 po raz kolejny gospodarzem konkursu „Autumn on the farm”

2023-11-24 11:26:44(ost. akt: 2023-11-24 11:34:37)

Autor zdjęcia: SP 11

23 dnia listopada Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego stała się gospodarzem kolejnej już edycji konkursu języka angielskiego dla klas III SP pt. „Autumn on the farm”.
Drużyny, które przybyły ze szkół podstawowych z Elbląga i okolic, zmagały się z różnorodnymi konkurencjami sprawdzającymi kompetencje językowe, znajomość słownictwa czy czytania ze zrozumieniem. Ponadto grupy wykazały się również ogromną koncentracją uwagi oraz umiejętnością współpracy.

Każda z 9 drużyn trzecioklasistów zaprezentowała pracę plastyczną pt. „My scarecrow” oraz wspaniale przedstawiła ją wszystkim zgromadzonym. Oklaskom nie było końca! Zwłaszcza że były to pięknie przygotowane wystąpienia – pod okiem nauczycieli, którym serdecznie gratulujemy.

To był czas super zabawy zwieńczony wręczeniem nagród wszystkim uczestnikom konkursu.

Jury konkursu w składzie: Pani dyrektor Dorota Gościńska, Pani Sylwia Góralewicz – przedstawiciel Akademii Nauk Stosowanych, z którą Jedenastka stale współpracuje oraz Pani Elżbieta Derlukiewicz – nauczyciel języka angielskiego, czuwało nad jego przebiegiem.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 21
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12

Dzięki uczennicom szkoły uczestnicy konkursu zostali porwani do wspólnego tańca do piosenki „Hockey Pokey”, która oprócz kompetencji językowych, angażowała koordynację ruchową i sprawiła dużo frajdy! Co więcej, Hania Częczek wystąpiła w przepięknej piosence „My heart will go on” i pokazała co to talent wokalny i zdolności językowe w jednym.
Dziękujemy i za wspólną zabawę i zapraszamy do nas za rok!

Fot. SP 11

Fot. SP 11

Fot. SP 11

Fot. SP 11

Organizatorzy