2013-03-09 18:00:00 - Mecz 21. kolejki o mistrzostwo superligi piłkarek ręcznych
Start Elbląg
22:24
KONIEC MECZU
I połowa: 12:11
Łączpol Gdynia
Relacja odświeża się automatycznie (ost. akt. 20 kwi 2024 05:43:06).

Trener: Jens Steffensen
  • 60'

Start Elbląg po dzisiejszej porażce stracił szansę na awans do fazy play-off. Kibice mogą się pocieszać, że z taką grą jaką dzisiaj zaprezentowały elbląskie szczypiornistki raczej nie powinny mieć problemów z utrzymaniem się w superlidze.
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Start Elbląg przegrywa z Łączpolem Gdynia 22:24. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 60'

22:24 Katarzyna Koniuszaniec
  • 60'

22:23 Agnieszka Wolska dla Startu. Ostatnie sekundy
  • 59'

Próbowała Katarzyna Cekała, ale po jej rzucie z lewego skrzydła piłka nie trafiła do bramki gdynianek.
  • 58'

Dwie minuty dla Katarzyny Koniuszaniec (Łączpol). Czy Start to wykorzysta?
  • 58'

21:23 Patrycja Kulwińska dla Łączpolu
  • 57'

21:22 Ana Petrinja rzutem z biodra trafia do elbląskiej bramki
  • 55'

21:21 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 54'

Trener Startu Justyna Stelina poprosiła o czas.
  • 54'

20:21 Patrycja Kulwińska wyprowadza Łączpol na prowadzenie
  • 52'

Ekaterina Dzhukeva broni rzut Aleksandry Zych. Piłkę przejmuje Start.
  • 51'

Dwie minuty dla Moniki Aleksandrowicz (Start)
  • 50'

20:20 Agnieszka Białek dla Łączpolu
  • 49'

20:19 Edyta Szymańska dla Startu
  • 49'

19:19 Ana Petrinja nie myli się z karnego i mamy remis
  • 47'

19:18 Katarzyna Koniuszaniec dla Łączpolu
  • 47'

19:17 Agnieszka Wolska (Start) zdobywa bramkę rzutem z biodra
  • 46'

18:17 Ana Petrinja, Łączpol przegrywa już tylko jedną bramką
  • 45'

18:16 Katarzyna Koniuszaniec dla gości, szybka odpowiedź Łączpolu
  • 45'

18:15 Magdalena Białoszewska dla Startu
  • 44'

17:15 Aleksandra Zych zdobywa bramkę dla gości
  • 43'

17:14 Ana Petrinja dla Łączpolu z karnego
  • 43'

Dwie minuty kary dla Marty Woronko (Start)
  • 43'

Gra wznowiona. Pachnie niespodzianką w Elblągu. Start w tym roku wygrał na razie tylko jeden mecz.
  • 42'

O czas prosi trener zespołu z Gdyni.
  • 42'

17:13 Magdalena Białoszewska dla Startu
  • 42'

Patrycja Kulwińska sam na sam z bramkarką Startu i ten pojedynek wygrywa, oczywiście, Ekaterina Dzhukeva
  • 41'

16:13 Agnieszka Jałoszewska dla Startu
  • 39'

15:13 Edyta Szymańska mocnym rzutem z 8 metrów zaskoczyła bramkarkę Łączpolu
  • 39'

14:13 Patrycja Kulwińska zdobywa bramkę dla Łączpolu
  • 38'

Trzeci z rzędu rzut gdynianek broni Dzhukeva w elbląskiej bramce. Zatrzyma Łączpol?
  • 37'

14:12 Aleksandra Jędrzejczyk zdobywa bramkę dla Startu. Wcześniej świetnie broniła Ekaterina Dzhukeva.
  • 37'

Ekaterina Dzhukeva broni rzut karny wykonywany przez Mateescu Loredana.
  • 34'

13:12 Magdalena Białoszewska trafia z prawego skrzydła dla Startu
  • 32'

12:12 Patrycja Kulwińska po kontrze zdobywa bramkę dla Łączpolu i mamy remis
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu. Grę wznawiają gdynianki
  • 30'

Koniec pierwszej połowy
  • 30'

12:11 Patrycja Kulwińska ponownie trafia do bramki Startu z prawego skrzydła
  • 30'

12:10 Patrycja Kulwińska, szybka odpowiedź Łączpolu
  • 30'

12:9 Aleksandra Jędrzejczyk z dużym poświęceniem przedziera się przez obronę gości i zdobywa bramkę
  • 29'

11:9 Marta Karwecka dla Startu z karnego
  • 28'

O czas poprosił trener Startu Justyna Stelina.
  • 27'

10:9 Patrycja Królikowska pokonuje elbląską bramkarkę, chociaż Łączpol gra w podwójnym osłabieniu.
  • 26'

Dwie minuty dla Ana Petrinja (Łączpol)
  • 26'

Dwie minuty dla Natasa Krnic (Łączpol)
  • 25'

10:8 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 25'

9:8 Ana Petrinja dla gości
  • 24'

9:7 Edyta Szymańska ponownie rzuca bramkę dla Startu, dużo szczęścia, bo piłka nie leciała szybko. A na dodatek Start gra w osłabieniu, bo na ławce kar siedzi Marta Karwecka
  • 23'

8:7 Edyta Szymańska dla Startu
  • 22'

7:7 Mateescu Loredana z karnego dla Gdyni
  • 22'

7:6 Aleksandra Jędrzejczyk, świetny rzut elbląskiej zawodniczki i Start ponownie prowadzi
  • 21'

6:6 Natasa Krnic dla Łączpolu
  • 19'

6:5 Marta Karwecka zdobywa bramkę dla Startu z karnego
  • 18'

5:5 Magdalena Białoszewska z nietypowej dla siebie pozycji, koła, trafia do bramki gdynianek
  • 17'

4:5 Patrycja Kulwińska z koła trafia do bramki Startu
  • 17'

Gra wznowiona.
  • 17'

O czas poprosił trener Łączpolu.
  • 16'

4:4 Agnieszka Wolska i już w Elblągu jest remis
  • 15'

3:4 Magdalena Pawłowska trafia z lewego skrzydła do elbląskiej bramki
  • 13'

Marta Karwecka świetnie przechwyciła piłkę, miała przed sobą tylko Beatę Kowalczyk, ale ten pojedynek wygrała bramkarka z Gdyni.
  • 12'

• 12'

Nie wygląda to dobrze. Monika Aleksandrowicz utykając opuszcza boisko.
  • 12'

Przerwa w grze. W akcji pod bramką Łączpolu ucierpiała Monika Aleksandrowicz.
  • 11'

3:3 Aleksandra Zych dla Łączpolu
  • 11'

3:2 Marta Karwecka dla Startu z karnego
  • 10'

2:2 Aleksandra Zych
  • 8'

Dwie minuty kary dla Ewy Andrzejewskiej (Łączpol)
  • 7'

2:1 Monika Aleksandrowicz
  • 5'

1:1 Monika Aleksandrowicz dla Startu
  • 4'

Agnieszka Wolska rzuca obok bramki gdynianek
  • 3'

0:1 Ewa Andrzejewska rzuca bramkę dla Łączpolu
  • 2'

Na bramkę gości rzuca Monika Aleksandrowicz, broni Beata Kowalczyk.
  • 1'

Rozpoczął się mecz. Zaczynają elblążanki w niebiesko-czarnych strojach. Gdynianki w czerwono-czarnych.
  • Rozpoczyna się prezentacja drużyn. W elbląskiej hali około 300 kibiców.
  • W elbląskiej hali jest także grupa kibiców Łączpolu.
  • W zakończonym przed chwilą innym meczu 21. kolejki superligi piłkarki ręczne KSS Kielce pokonały Ruch w Chorzowie 26:21.
  • Start w pierwszej rundzie przegrał w Gdyni 28:40 (16:18). Najwięcej bramek dla niego rzuciły wtedy: Katarzyna Cekała i Wioleta Janaczek po sześć, a dla gospodyń Aleksandra Zych i Karolina Kalska po 8.
  • W o wiele bardziej komfortowej sytuacji jest drużyna z Gdyni, która w tym sezonie broni tytuł najlepszej drużyny w kraju. Łączpol ma już zapewniony awans do fazy play-off, ale wciąż nie wiadomo, z którego miejsca. Obecnie gdynianki są na drugiej pozycji w tabeli, ale tylko punkt straty przed tym weekendem miało do nich Zagłębie Lubin.
  • Start na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej jest w bardzo trudnej sytuacji. Jest w tabeli na dziewiątym miejscu i ma bardzo małe szanse na awans do pierwszej ósemki.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie za niecałe pół godziny rozpocznie się mecz Startu Elbląg z Łączpolem Gdynia.