Pietuch - Witek, Pawlak, Bednarczyk, Węgrzyn, Adamski (72 Fałowski), Jamróg, Furmański (72 Szczerba), Ślęzak, Matras, Wróbel (64 Sojda)

Libera - Szczerba, Tyl, Fałowski, Sojda

Trener
Tomasz Kijowski
  • 94'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg zremisowała z Unią Tarnów 1:1. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 91'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Fabian Fałowski głową uderzył precyzyjnie, skierował piłkę do bramki Olimpii Elbląg.
  • 91'

Gol dla Unii Tarnów, jego autorem Fabian Fałowski.
  • 88'

Zółta kartka dla Witalija Nadijewskiego (Olimpia Elbląg)
  • 88'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Schodzi Kamil Kopycki, a wchodzi Krzysztof Wierzba.
  • 87'

Żółta kartka dla Pawła Węgrzyna po raz drugi w tym meczu i w konsekwencji czerwona.
  • 86'

Po rzucie wolny zamykający akcję z lewej strony Kamil Pawlak znalazł się w dobrej sytuacji, uderzył, ale nad bramką Olimpii.
  • 83'

Walczył o piłkę Kamil Kopycki pod bramką rywali, ale sędzia uznał, że faulował bramkarza.
  • 80'

Oleg Ichim z wolnego trafił w jednoosobowy mur...
  • 79'

Z rzutu wolnego z lewej strony boiska zagrywał Adrian Ślęzak, a głową próbował uderzać Kamil Pawlak. Uderzył, ale to nie był na pewno strzał.
  • 78'

Na spalonym Kamil Kopycki (Olimpia)
  • 77'

Tomasz Sedlewski zagrał z prawej strony boiska w pole karne, ale żaden jego kolega nie pobiegł do tego podania. Piłka opuszcza boisko.
  • 75'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Zszedł Kiriłł Raduszko, a wszedł Tomasz Sedlewski.
  • 74'

Żółta kartka dla Pawła Węgrzyna (Unia Tarnów)
  • 72'

Zmiana w Unii Tarnów. Schodzi Marcin Furmański, a wszedł Marcin Szczerba.
  • 72'

Zmiana w Unii. Schodzi Szymon Adamski, a wchodzi Fabian Fałowski.
  • 69'

Kamil Kopycki trafił w poprzeczkę, a za chwilę Piotr Skokowski przestrzelił minimalnie nad bramką. Bramkarz gości ma dużo pretensji do swoich kolegów.
  • 67'

Groźnie zapowiadała się kontra elblążan, Kamil Kopycki nie dał jednak rady podać do Kiriłła Raduszki.
  • 64'

Zmiana w Unii. Schodzi Kamil Wróbel, a wchodzi Dawid Sojda.
  • 64'

Czujnie teraz Witalij Nadijewski, wybija na aut piłkę zagraną z lewej strony w pole karne i przerywa w ten sposób nieźle zapowiadającą się akcję gości.
  • 61'

• 61'

Elblążanie nabrali teraz ochoty na drugiego gola... Ich akcje są coraz groźniejsze, teraz Kamil Kopycki miał szansę, ale szybszy jednak bramkarz gości.
  • 58'

Kiriłł Raduszko uderzył sprzed pole karnego, piłka po plecach jednego z obrońców i opuszcza boisko.
  • 57'

Rzut rożny dla gości, piłka zagrana w pole karne, łapie ją Aleksiej Rogaczow.
  • 54'

A współautorem tej bramki Kamil Kopycki, który świetnie przerzucił piłkę z prawej strony na lewą do Skokowskiego, ten podciągnął kilka metrów i huknął w kierunku bramki Unii sprzed pola karnego. Bramkarz gości bez szans.
  • 54'

Goolllllllll dla Olimpii. A jego autorem Piotr Skokowski.
  • 53'

Świetna akcja Kamila Graczyka, który okiwał dwóch piłkarzy gości, podawała do Kamila Kopyckiego, ale zdaniem sędziego bocznego Kopycki na spalonym.
  • 51'

Żółta kartka dla Roberta Witka (Unia Tarnów)
  • 48'

Akcja Unii Tarnów zakończona strzałem głową przez Kamila Wróbla z kilku metrów - piłka odbiła się od bocznej siatki
  • 46'

Obie drużyny do drugiej części spotkania przystąpiły bez zmian w składach.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu. W Elblągu po 45 minutach bez bramek
  • 44'

Kolejna podobna akcja Olimpii. Długa piłka do przodu na prawej stronie boiska, biegnie do niej Kiriłł Raduszko, ale nie zdążył.
  • 42'

Teraz Kamil Pawlak znalazł się w sytuacji sam na sam z elbląskim bramkarzem, uderzył głową, ale przestrzelił. Oleg Raduszko, trener Olimpii, ma pretensję do sędziów, że nie przerwali gry, bo zawodnik gości, jego zdaniem, był na spalony.
  • 37'

Żółta kartka dla Rafała Pietrewicza (Olimpia Elbląg)
  • 36'

Ponownie groźnie Olimpia. Kiriłł Raduszko przestrzelił głową z pola bramkowego!
  • 34'

Blisko teraz szczęścia Olimpia. Po zagraniu w pole karne Kamil Graczyk głową odegrał piłkę do Kamila Kopyckiego, temu piłka odskoczyła, Kopycki jeszcze próbował ją dopaść i zderzył się z jednym z zawodników gości.
  • 33'

Na bramkę Unii strzelał Piotr Skokowski, mocny strzał, ale piłka jednak przeleciała nad poprzeczką.
  • 32'

Próbował na prawej stronie kiwać Kiriłł Raduszko, ale stracił piłkę... A mógł podawać, w polu karnym na piłkę czekali Kamil Kopycki i Kamil Graczyk
  • 30'

Czwarty rzut rożny dla gości. Tym razem jego wykonawcą Sławomir Matras, a po jego dośrodkowaniu piłka ląduje w rękach Aleksieja Rogaczowa.
  • 27'

Teraz okres gry w środkowej części boiska. Jak na razie żadnej drużynie nie udało się poważniej zagrozić bramce przeciwnika.
  • 23'

Dużo szczęścia miała teraz Olimpia Elbląg. Po kontrze Kamil Wróbel miał przed sobą już tylko bramkarza, na szczęście dla gospodarzy pierwszy do piłki dopadł Aleksiej Rogaczow.
  • 22'

Oleg Ichim strzelał z wolnego z ok. 30 metrów, po jego mocnym uderzeniu piłkę zablokował jeden z piłkarzy gości, padł jak ścięty na murawę.
  • 20'

Długa piłka zagrana pod pole karne Unii prawą stroną boiska, biegł do niej Kiriłł Raduszko, ale nie dał rady jej opanować.
  • 19'

Strzelał z pola karnego Piotr Skokowski, ale Robert Witek zablokował piłkę po jego uderzeniu.
  • 16'

Rzut rożny dla gości. Adrian Ślęzak zagrał w pole karne, elbląscy obrońcy wybijają piłkę w pole.
  • 14'

Robert Witek strzelał na bramkę Olimpii z około 25 metrów, ale bardzo niecelnie.
  • 13'

Po dośrodkowaniu Piotra Skokowskiego z lewej strony boiska w pole karne piłka ląduje w rękach Dominika Pietucha.
  • 11'

Dobre prostopadłe podanie Kamila Graczyka, walczył o piłkę Kamil Kopycki, ale Kamil Pawlak nie dał sobie odebrać piłki w polu karnym.
  • 10'

Kiriłł Raduszko przejął piłkę w środku boiska, przebiegł prawie do końca boiska, zagrał wzdłuż linii końcowej i piłkę bez problemów złapał bramkarz Unii.
  • 8'

Na spalonym Kamil Kopycki.
  • 6'

Rzut wolny dla gości. Sławomir Matras z ponad 30 metrów dośrodkował w pole karne. Piłka ląduje w rękach bramkarza Olimpii.
  • 4'

Elblążanie pierwszy raz zapędzili się pod pole karne rywali. Biegł do piłki zagranej w pole karne Kamil Kopycki, szybszy jednak bramkarz gości.
  • 2'

Rzut rożny dla gości. Dośrodkował Adrian Ślęzak, ale Aleksiej Rogaczow łapie piłkę.
  • 1'

Sędzia Przemysław Bzowski rozpoczął mecz.
  • Do rozpoczęcia spotkania pozostały trzy minuty.
  • Po poprzedniej kolejce spotkań, rozegranej w minioną środę, w lepszych humorach byli zawodnicy Unii Tarnów, którzy zremisowali ze Stalą Rzeszów 1:1. Olimpia Elbląg przegrała w Krakowie z Garbarnią 0:1.
  • Jesienią Olimpia wygrała z Unią w Tarnowie 1:0. Wtedy gola na wagę zwycięstwa strzelił Oleg Ichim w 26. minucie.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu poprowadzą: Przemysław Bzowski jak główny oraz Marek Czarnecki i Bartosz Heinig (KS Gdańsk) jako asystenci.
  • Do podstawowego składu gospodarzy wrócili obrońcy Witalij Nadijewski i Tomasz Lewandowski. Brakuje za to Antona Kołosowa.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie dzisiaj piłkarze Olimpii Elbląg podejmują Unię Tarnów.