Sielicka, Kędzierska - Sądej, Waga, Cekała, Wolska, Janaczek, Jędrzejczyk, Aleksandrowicz, Klonowska, Karwecka, Jałoszewska, Zoria, Grzyb, Koniuszaniec

Jurkowska, Skura - Kucharska, Mielczewka, Piecaba, Cieślak, Brzezowska, Wypych, Szafnicka, Nowak, Olek, Pasternak, Tórz

Trener
Henryk Rozmiarek
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Start pokonał Piotrcovię 30:23. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 60'

30:23 Agata Wypych z karnego
  • 60'

Dwie minuty kary dla Moniki Aleksandrowicz i w konsekwencji czerwona kartka.
  • 59'

30:22 Marta Karwecka
  • 59'

29:22 Alina Nowak, Piotrcovia wykorzystuje czas, gdy gra z przewagą
  • 58'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Jędrzejczyk (Start)
  • 58'

29:21 Paulina Cieślak ponownie z lewego skrzydła
  • 57'

29:20 Paulina Cieślak trafia z lewego skrzydła
  • 56'

Agata Wypych nie trafia z karnego.
  • 56'

Dwie minuty dla Moniki Aleksandrowicz (Start Elbląg)
  • 56'

29:19 Monika Aleksandrowicz trafia do bramki z 9 metrów
  • 55'

O czas poprosił trener Startu Antoni Parecki.
  • 52'

28:19 Agata Wypych
  • 50'

28:18 Anna Szafnicka popisała się celnym rzutem z drugiej linii
  • 50'

28:17 Monika Aleksandrowicz
  • 46'

27:17 Monika Aleksandrowicz
  • 44'

26:17 Katarzyna Koniuszaniec - kolejna kontra Startu zakończona bramką
  • 43'

25:17 Monika Aleksandrowicz
  • 42'

24:17 Barbara Brzezowska trafia z prawego skrzydła do bramki Staru
  • 40'

24:16 Kinga Grzyb trafia z karnego
  • 39'

23:16 Agata Wypych z rzutu karnego
  • 39'

23:15 dwie bramki Startu pod rząd, Valeria Zoria i Kinga Grzyb
  • 38'

Dwie minuty kary dla Joanny Wagi (Star Elbląg)
  • 38'

21:15 Aleksandra Mielczewska dla Piotrcovii
  • 37'

21:14 Monika Aleksandrowicz
  • 36'

20:14 Kinga Grzyb kończy bezbłędnie dzisiaj kontry Startu
  • 35'

Dwie minuty kary dla Anny Szafnickiej (Piotrcovia)
  • 35'

19:14 Joanna Waga
  • 34'

18:14 Valeria Zoria dla Startu
  • 34'

17:14 Wioleta Janaczek dla Startu
  • 32'

16:14 Agata Wypych dla Piotrcovii, która przegrywa już tylko dwiema bramkami
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu
  • 30'

Start pierwszą połowę rozpocznie w osłabieniu, bo karą dwóch minut w ostatnich sekundach przed przerwą ukarana została Monika Aleksandrowicz.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy, po której Start prowadzi z Piotrcovią 16:13
  • 30'

16:13 Katarzyna Piecaba tuż przed przerwą zdobywa bramkę dla Piotrcovii
  • 30'

Justyna Jurkowska w bramce Piotrcovii broni rzut karny wykonywany przez Joannę Wagę.
  • 29'

16:12 Agata Wypych przypomniała o sobie
  • 28'

16:11 Anna Szafnicka dla Piotrcovii
  • 28'

16:10 kolejna kontra Startu - jednak tym razem zakończona przez Katarzynę Koniuszaniec.
  • 27'

15:10 Kinga Grzyb ponownie najszybsza na boisku, świetnie wyszła do kontry, złapała piłkę i ze spokojem posłała ją do bramki Piotrcovii
  • 26'

14:10 Kinga Grzyb!!! Skrzydłowa Startu po podaniu przez prawie całe boisko zdołała złapać piłkę i umieścić ją w siatce.
  • 25'

O czas poprosił trener Piotrcovii Henryk Rozmiarek.
  • 25'

13:10 Kinga Grzyb po raz piąty trafia do bramki Piotrcovii. Wcześniej w obronie piłkę rywalkom zabrała Monika Aleksandrowicz.
  • 24'

12:10 Kinga Grzyb
  • 22'

11:10 Katarzyna Pasternak na prawym skrzydle przerzuciła piłkę nad interweniującą bramkarką Startu
  • 22'

11:9 Monika Aleksandrowicz
  • 21'

10:9 z drugiej strony boiska wciąż skutecznością błyszczy Agata Wypych
  • 21'

10:8 Joanna Waga zdobywa bramkę dla Startu po kontrze
  • 20'

9:8 Valeria Zoria trafia z prawego skrzydła i Start po raz pierwszy prowadzi w tym meczu
  • 17'

8:8 Katarzyna Koniuszaniec kończy kontrę Startu
  • 16'

7:8 Monika Aleksandrowicz dla Startu
  • 15'

Dwie minuty dla Anny Szafnickiej (Piotrcovia)
  • 15'

6:8 Aleksandra Kucharska
  • 14'

6:7 Kinga Grzyb znowu z karnego
  • 14'

5:7 Agata Wypych dla Piotrcovii, zdobywa swoją szóstą bramkę w tym meczu
  • 13'

5:6 Kinga Grzyb zdobywa bramkę kontaktową z rzutu karnego
  • 8'

4:6 Agata Wypych znowu niezatrzymana trafia do bramki gospodyń
  • 7'

4:5 Joanna Waga z karnego
  • 5'

3:5 Agata Wypych kończy szybą kontrę Piotrcovii celnym rzutem na bramkę Startu
  • 4'

3:4 Aleksandra Mielczewska dla Piotrcovii
  • 4'

3:3 Kinga Grzyb trafia z karnego i mamy znowu remis
  • 3'

2:3 Agata Wypych po raz trzeci rzuca na bramkę Startu i znowu trafia
  • 2'

2:2 Joanna Waga wyrównuje z rzutu karnego
  • 2'

1:2 ponownie Agata Wypych trafia do bramki Startu
  • 1'

1:1 Wioleta Janaczek
  • 1'

0:1 Agata Wypych zdobywa bramkę dla Piotrcovii
  • 1'

sędziowie rozpoczęli mecz w Elblągu
  • Naszą relację tekstową na żywo z tego spotkania rozpoczniemy kilka minut przed godz. 18. Zapraszamy.