Penkovets - Edwards (78 Szczotka), Gorskie, Jakubiec, Kwiatkowski, Charzewski (74 Pożak), Maksymiuk, Jabkowski (16 Kłusek, 83 Zabielski), Lytvynyuk, Nowosielski, Martuś

Lipka, Kłusek, Pożak, Siwak, Szczotka, Wiejak, Zabielski

Trener:
Jacek Magnuszewski
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg pokonała Wisłę Puławy 2:1. Gratulujemy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Groźna Kontra. Na spalonym Rafał Lisiecki.
  • 90'

• 90'

Wcześniej groźny strzał Arkadiusza Maksymiuka, na szczęście dla Olimpii niecelny.
  • 90'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Boisko opuścił Kamil Graczyk, a wchodzi Rafał Lisiecki.
  • 90'

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 5 minut.
  • 90'

Arkadiusz Maksymiuk strzelał z dystansu - Mateusz Imianowski złapał piłkę bez problemów.
  • 90'

• 89'

Świetne podanie Kamila Kopyckiego z lewej strony boiska, Kamil Piotrowski nie zdążył do tej piłki - szybszy bramkarz Wisły.
  • 87'

Piotr Nowosielski strzelał z rzutu wolnego z około 28 metrów, piłka po plecach obrońców Olimpii i opuszcza boisko
  • 84'

Druga żółta, i w konsekwencji czerwona, kartka dla Jacka Czerniewskiego. Olimpia będzie kończyła mecz w dziesiątkę.
  • 83'

Zmiana w Wiśle Puławy. Schodzi Kamil Kłusek, a wchodzi Paweł Zabielski.
  • 83'

Groźnie w ataku Olimpia. Na koniec sprzed pola karnego uderzył Rafał Pietrewicz, za mocno się odchylił i piłka poszybowała nad bramką.
  • 80'

Kamil Piotrowski z rzutu rożnego posłał piłkę w pole karne, Tomasz Lewandowski głową, ale niecelnie.
  • 80'

Strzał Rafała Leśniewskiego z pola karnego - jednak mocno niecelny, piłka przeleciała nad bramką.
  • 78'

Zmiana w Wiśle Puławy. Boisko opuścił Christopher Edwards, a wszedł Konrad Szczotka.
  • 77'

Zamiana w Olimpii Elbląg. Schodzi Adam Skierkowski, a wchodzi Dawid Zieliński.
  • 74'

Zmiana w Wiśle Puławy. Zszedł Piotr Charzewski, a wszedł Dawid Pożak.
  • 74'

Piotr Nowosielski uderzył z około 15 metrów lewą nogą na bramkę Olimpii, piłkę ofiarnie zablokował Kamil Piotrowski
  • 73'

Zamieszanie w polu karnym Olimpii, wreszcie piłka wybita w pole
  • 69'

Piękny strzał Kamila Graczyka z blisko 30 metrów z rzutu wolnego - jednak bez gola.
  • 67'

Żółta kartka dla Rafała Leśniewskiego za faul w środku boiska.
  • 66'

Po dośrodkowaniu Kamila Piotrowskiego z rzutu wolnego głową na bramkę strzelał Tomasz Lewandowski. Bramkarz Wisły pewnie złapał piłkę.
  • 64'

Wracając do gola dla Olimpii, to po podaniu Kamila Kopyckiego piłka trafiła do Kamila Piotrowskiego w polu karnym, ten oddał ją do stojącego w pobliżu Rafała Leśniewskiego, który posłał ją z około 12 metrów do siatki.
  • 62'

Żółta kartka dla Wojciecha Jakubca (Wisła)
  • 61'

2:1 Golll dla Olimpii, a jego autorem Rafał Leśniewski
  • 61'

Akcja Olimpii prawą stroną boiska, dośrodkował Kamil Kopycki, za mocno i nikt z jego kolegów nie dał rady opanować tej piłki.
  • 59'

Groźnie pod bramką Olimpii po rzucie rożnym wykonywanym przez Piotra Charzewskiego. Na bramkę strzelał Piotr Nowosielski z bliska, ale niecelnie.
  • 57'

Ivan Lytvynyuk uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.
  • 56'

Rzut wolny dla Wisły po tym, jak w pobliżu pola karnego faulowany był Piotr Charzewski.
  • 55'

Michał Ressel próbował podawać ze środka boiska do Rafała Leśniewskiego, za mocno jednak i piłkę łapie bramkarz Wisły.
  • 52'

Piotr Charzewski chciał dośrodkować w pole karne, trafił w Rafała Pietrewicza i aut dla gości.
  • 51'

Tomasz Lewandowski faulował w środku boiska Piotra Nowosielskiego.
  • 49'

Kamil Kopycki z autu wrzucił piłkę w pole karne Wisły, ale tam żaden z jego kolegów jej nie sięgnął i goście wybijają piłkę w pole.
  • 46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia remisuje z Wisłą 1:1 po 45 minutach
  • 45'

Kamil Piotrowski z 19 metrów trafił prosto w mur, a za chwilę poprawił - tym razem jednak obok bramki.
  • 45'

Jeszcze rzut wolny dla Olimpii przed polem karnym po faulu na Kamilu Piotrowskim.
  • 45'

Gospodarze przycisnęli w tych ostatnich minutach pierwszej minuty.
  • 44'

To pierwszy gol zdobyty przez piłkarzy Olimpii od 557 minut!
  • 43'

1:1 Kamil Graczyk trafia do bramki Wisły pewnie wykorzystując rzut karny
  • 42'

Karny dla Olimpii Elbląg, Arkadiusz Maksymiuk faulował Kamila Piotrowskiego.
  • 41'

Piotr Charzewski z rzutu wolnego z prawej strony boiska dośrodkował w pole karne Olimpii, tam Tomasz Lewandowski wybija piłkę.
  • 39'

Kamil Kopycki tym razem na lewej stronie boiska walczył o piłkę z Christopherem Edwardsem, tylko aut dla Olimpii.
  • 37'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii. Kamil Piotrowski na długi słupek, piłka ląduje w rękach bramkarza Wisły.
  • 36'

Groźnie zapowiadała się ta kontra Wisły. Kamil Kłusek za mocno jednak uderzył piłkę i łapie ją bramkarz Olimpii Mateusz Imianowski.
  • 34'

Ładna akcja Olimpii. Adam Skierkowski zagrał na prawo do Kamila Kopyckiego, ten dośrodkował w pole karne, bramkarz gości zdołał odbić piłkę, a ostatecznie z pola karnego wybił ją Szymon Martuś. A czaił się tam już Rafał Leśniewski.
  • 28'

Gol dla Wisły padł po tym, jak świetnie przed polem karnym zachował się Ivan Lytvynyuk, który nie dał sobie odebrać piłki, chociaż był naciskany przez trzech obrońców. Mimo to zdołał podać do Szymona Martusia, ten wystawił piłkę przed pole karne Piotrowi Nowosielskiemu. Temu nie pozostał nic innego, jak precyzyjnym strzałem z 16 metrów umieścić ją w bramce.
  • 28'

0:1 Gol dla Wisły Puławy, a jego autorem Piotr Nowosielski.
  • 26'

Jacek Czerniewski dobrze teraz we własnym polu karnym, nie dał uderzyć głową Piotrowi Nowosielskiemu. Mogło być groźnie.
  • 25'

Rafał Pietrewicz uderzył z około 25 metrów, jednak niecelnie. Wcześniej świetnie podawał w pole karne z prawej strony boiska Jacek Czerniewski, jednak Kamil Graczyk pośliznął się w polu karnym i obrońcy Wisły wybili piłkę.
  • 22'

Żółtą kartką ukarany Jacek Czerniewski (Olimpia) i Piotr Nowosielski (Wisła) za przepychanki na boisku.
  • 20'

Ładnie zapowiadała się ta akcja Olimpii. Wymiana piłki między Kamilem Graczykiem a Rafałem Leśniewskim w środku boiska, rajd Leśniewskiego i podanie do Kamila Piotrowskiego. Sędzia zasygnalizował jednak spalonego i gra przerwana.
  • 19'

Rafał Pietrewicz prostopadłym podaniem ze środka boiska "uruchomił" Kamila Kopyckiego, podanie jednak za mocne i piłka opuszcza boisko.
  • 16'

Zmiana w Wiśle Puławy. Boisko już wcześniej opuścił z powodu kontuzji Paweł Jabkowski, a zastąpił go Kamil Kłusek.
  • 14'

Fajnie zapowiadała się ta akcja Olimpii, jednak Kamil Graczyk zbyt mocno podawał do Kamila Kopyckiego i ten nie zdążył do piłki przed obrońcą Wisły.
  • 13'

Rafał Leśniewski na spalonym
  • 13'

Gra przerwana, Tomasz Lewandowski walcząc w polu karnym Wisły o piłkę faulował
  • 12'

Strzał Kamila Piotrowskiego z około 17 metrów, ale zablokowany
  • 11'

Rajd Michała Ressla lewą stroną boiska i zbyt mocne podanie - piłkę przejmuje bramkarz Wisły.
  • 9'

Ivan Lytvynyuk strzelał na bramkę Olimpii, ale sprzed pola karnego uderzył piłką w nogi jednego z zawodników gospodarzy.
  • 8'

Wisła w natarciu, na razie jednak bez groźnych sytuacji pod bramką strzeżoną przez Mateusza Imianowskiego.
  • 5'

Rzut wolny dla Wisły przed polem karnym Olimpii. Z prawej strony dośrodkował Ivan Lytvynyuk, ale uderzył prosto w zawodnika Olimpii...
  • 3'

Kamil Graczyk zagrał ze środka boiska pod pole karne Wisły, do piłki nie zdążył jednak Kamil Kopycki i goście wybijają piłkę na aut.
  • 2'

Goście w natarciu, ale na szczęście dla gospodarzy Piotr Nowosielski niedokładnie podawał przed polem karnym do Szymona Martusia.
  • 1'

Sędzia Szymon Lizak rozpoczął mecz w Elblągu
  • Gospodarze dzisiaj w białych strojach, a goście w strojach czerwonych. Ot taki miły akcent z okazji zbliżającego się 11 listopada.
  • Piłkarze właśnie wychodzą na boisko.
  • Gospodarzy w dzisiejszym meczu poprowadzi Dariusz Kaczmarczyk, dotychczasowy II trener zespołu. Oleg Raduszko jest na zwolnieniu lekarskim.
  • Dzisiejsze spotkanie będą sędziowali Szymon Lizak jak główny oraz Maciej Śliwiński i Wojciech Brenk na liniach (wszyscy Wielkopolski Związek Piłki Nożnej)
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola w Elblągu, gdzie za kilka minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z Wisłą Puławy. Na trybunach zaledwie kilkudziesięciu kibiców. Tak słabo z frekwencją jeszcze tej jesieni na meczu żółto-biało-niebieskich nie było.
  • Naszą relację rozpoczniemy kilka minut przed godz. 13. Zapraszamy.