Anton Kołosow (5, 7, 31), Radosław Stępień (25, 39), Łukasz Michałowski (46, samobójcza), Jakub Bojas (57), Kamil Graczyk (67, 73, 78 karny)

Tułowiecki - Pietroń, Pietrewicz, Iwanowski (46 Ichim), Kowalczyk, Szawara, Stępień (71 Kuczkowski), Kołosow (46 Graczyk), Piotrowski, Szuprytowski (46 Ressel), Bojas

Imianowski, Maciążek, Ressel, Wojtkiewicz, Kuczkowski, Graczyk, Ichim

Trener
Adam Boros
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg pokonała Olimpię Olsztynek aż 10:0. Gratulujemy żółto-biało-niebieskim. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 87'

Kibice w Elblągu już dawno nie byli świadkami takiego widowiska. Warto zauważyć, że przed przerwą hat-trickiem popisał się Anton Kołosow, a po przerwie Kamil Graczyk.
  • 83'

Do zakończenia meczu pozostało jeszcze siedem minut, a elblążanie nie rezygnują z prób zdobycia kolejnych bramek. Piłkarze z Olsztynka pewnie myślą tylko o tym, by ten mecz zakończył się jak najszybciej.
  • 78'

0:10 Kamil Graczyk pewnie wykorzystuje rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką
  • 73'

0:9 Kamil Graczyk strzałem z około 16 metrów zdobywa kolejnego gola dla Olimpii Elbląg. Piłkarze z Olsztynka zupełnie bezradni przy tej akcji.
  • 71'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Kamil Kuczkowski za Radosława Stępnia.
  • 70'

Bramkarz Olimpii Olsztynek teraz kiwa się przed polem karnym z Kamilem Graczykiem i wygrywa ten pojedynek.
  • 67'

0:8 Kamil Graczyk podwyższa wynik strzałem z lewej strony pola karnego po długim rogu
  • 65'

Piłkarze z Olsztynka przedarli się pod pole karne elblążan, ale niewiele z tego wynikło. Elblążanie szybko odbierają piłkę i wyprowadzają kontrę, chociaż nie zakończona strzałem na bramkę.
  • 59'

Oleg Ichim blisko zdobycia kolejnego gola dla elbląskiej drużyny, ale z kilku metrów uderzył obok bramki.
  • 57'

0:7 kolejny gol dla Olimpii, a jego autorem Jakub Bojas, który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem
  • 56'

Zmiana w Olimpii Olsztynek. Mateusz Szymański za Karola Narojczyka.
  • 52'

Żółta kartka dla Łukasza Jarząbka (Olimpia Olsztynek)
  • 46'

Trzy zmiany w Olimpii Elbląg po przerwie. Michał Ressel za Damiana Szuprytowskiego, Kamil Graczyk za Antona Kołosowa, a Oleg Ichim za Krzysztofa Iwanowskiego.
  • 46'

0:6 po samobójczym trafieniu Łukasza Michałowskiego Olimpia Elbląg prowadzi już 6:0
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu, gdzie Olimpia Elbląg gromi Olimpię Olsztynek 5:0.
  • 45'

Jakub Bojas próbował przelobować bramkarza rywali, ale za mocno i piłka odbiła się od górnej siatki/
  • 43'

Drużyna z Olsztynka w pierwszej połowie nie zagroziła poważniej bramce rywala. Jej nieliczne akcje są przerywane w okolicach pola karnego.
  • 39'

0:5 kolejny gol dla Olimpii Elbląg. Radosław Stępień podwyższa wynik spotkania w Elblągu strzałem sprzed pole karnego
  • 38'

Łukasz Pietroń uderzył z rzutu wolnego z około 20 metrów bezpośrednio na bramkę, bramkarz Olimpii Olsztynek pewnie złapał piłkę.
  • 36'

Zmiana w Olimpii Olsztynek. Łukasz Jarząbek za Pawła Ducha.
  • 34'

Anton Kołosow zdecydował się na strzał z 15 metrów, piłka przeleciała nad bramką.
  • 34'

Świetne zawody rozgrywają dzisiaj żółto-biało-niebiescy. Drużyna Adama Borosa jest niezwykle skuteczne w ataku.
  • 31'

0:4 i ponownie Anton Kołosow, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza z Olsztynka
  • 27'

• 25'

0:3 Radosław Stępień huknął z około 25 metrów i mamy trzeciego gola dla Olimpii Elbląg. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki. To nokaut drużyny z Olsztynka.
  • 24'

Niezwykle aktywny dzisiaj jest Anton Kołosow. Teraz strzelał z 16 metrów na bramkę Olimpii Olsztynek, ale obok bramki.
  • 22'

Po rzucie rożnym na spalony Anton Kołosow, a wcześniej przewrotką podawał do niego Krzysztof Iwanowski.
  • 21'

Anton Kołosow walczył o piłkę w polu karnym, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.
  • 20'

Radosław Stępień prostopadłym podaniem chciał uruchomić kolegów, ale ci nie zrozumieli jego intencji i piłka opuszcza boisko.
  • 16'

Paweł Alancewicz z rzutu wolnego z prawej strony boiska dośrodkował w pole karne, ale za mocno i Kacper Tułowiecki bez problemów łapie piłkę.
  • 14'

Jakub Bojas z ponad 20 metrów uderzył na bramkę Olimpii Olsztynek, jednak niecelnie.
  • 10'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii Elbląg, ale jeden z obrońców szybko wybijają piłkę w pole.
  • 10'

Niesamowity początek meczu w Elblągu. Ciekawe czy gospodarze, w tej roli piłkarze z Olsztynka, jeszcze się podniosą po tak szybko straconych bramkach.
  • 8'

Na spalonym Jakub Bojas.
  • 7'

0:2 - kolejny gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Anton Kołosow
  • 5'

Wszystko zaczęło się od uderzenia Kamila Piotrowskiego z około 30 metrów, po którym bramkarz drużyny z Olsztynka odbił piłkę przed siebie, a nadbiegający Anton Kołosow wpakował ją do siatki.
  • 5'

0:1 gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Anton Kołosow
  • 3'

Prostopadłe podanie do Damiana Szuprytowskiego na lewej stronie boiska, ale wpolu karnym szybszy Maciej Waląg, który spokojnie wyprowadza piłkę.
  • 1'

Rozpoczął się mecz
  • Piłkarze właśnie pojawili się na boisku.
  • W zespole żółto-biało-niebieskich najskuteczniejsi dotychczas są: Anton Kołosow i Łukasz Pietroń (po dziewięć bramek) oraz Kamil Graczyk (pięć).
  • Dla zespołu z Olsztynka najwięcej goli dotychczas strzelili: Mateusz Różowicz (pięć) oraz Paweł Alancewicz (cztery).
  • Zespół z Elbląga w tabeli zajmuje drugie miejsce i ma na koncie 40 pkt. Z kolei piłkarze z Olsztynka wywalczyli dotychczas 19 pkt. i są na dziewiątej pozycji.
  • Przypomnijmy, że tydzień temu Olimpia Elbląg pokonała Puszczę Hajnówka 4:0, a Olimpia Olsztynek zremisowała z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 2:2.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około pół godziny rozpocznie się mecz dwóch Olimpii. Chociaż mecz rozgrywany jest w Elblągu, to w roli gospodarza wystąpi zespół z Olsztynka, a elblążanie w roli gości.