Zięba - Branicki, Krajewski, A. Gąsiorowski (71 Bociej), Sawicki, Solecki (78 Obidowski), Piwiszkis, Tomkiewicz, Cyliński, Kozłowski, Kowalewski (84 M. Gąsiorowski)

Milkiewicz, Jęrzejewski, Pieksza, M. Gąsiorowski, Bociej, Miłek, Obidowski

Trener
Zbigniew Marczuk
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia Elbląg pokonała MKS Korsze 3:0 i awansowała na pierwsze miejsce w tabeli. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Paweł Tomkiewicz za mocno dośrodkował z lewej strony boiska. Kacper Tułowiecki bez problemów łapie piłkę.
  • 90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 87'

Olimpia atakuje, przeważa, ale nie potrafi tego przełożyć na kolejne bramki.
  • 84'

Zmiana w MKS Korsze. Mariusz Gąsiorowski za Pawła Kowalskiego.
  • 80'

Akcja Olimpii lewą stroną boiska, ale tuż przed linią końcową Krzysztof Iwanowski przegrał pojedynek bark w bark.
  • 79'

Żółta kartka dla Łukasza Pietronia (Olimpia Elbląg).
  • 78'

Zmiana w MKS. Patryk Obidowski za Rafała Soleckiego.
  • 77'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Krzysztof Iwanowski za Jakuba Bojasa.
  • 71'

Zmiana w MKS Korsze. Paweł Bociej za Adama Gąsiorowskiego.
  • 70'

Piłkę wywalczył Kamil Graczyk, świetnie zagrał w pole karne, a tam głową strzelał Tomasz Tuttas - jednak nad poprzeczką.
  • 68'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Tomasz Tuttas za Damiana Szuprytowskiego.
  • 67'

Rzut rożny dla gości, elblążanie przejmują piłkę i wyprowadzają szybką kontrę, niestety strzał Kamila Graczyka zablokowany.
  • 62'

Najpierw Kamil Graczyk, a za chwilę Damian Szuprytowski nie potrafili z bliska skierować piłki zagranej wzdłuż bramki do siatki. Doskonała sytuacja, to powinna być bramka.
  • 59'

Dwie zmiany w Olimpii. Kamil Graczyk i Łukasz Pietroń za Kamila Kuczkowskiego i Kamila Piotrowskiego.
  • 58'

Damian Szuprytowski zakończył rajd przez połowę boiska strzałem z pola karnego, ale zablokowany.
  • 55'

Olimpia teraz długo utrzymuje się przy piłce, powoli konstruuje akcje, ale niewiele z tego wynika.
  • 52'

Próba kontry ze strony MKS. Na spalonym Paweł Kowalewski.
  • 51'

Damian Szuprytowski znalazł się w świetnej sytuacji przed samym bramkarzem po podaniu z prawej strony boiska i mógł podwyższyć wynik, ale zabrakło mu niewiele.
  • 48'

Rafał Solecki za głęboko dośrodkował z lewej strony boiska i Kacper Tułowiecki bez problemów łapie piłkę.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elbląguu. Przypomnijmy, że po pierwszych 45 minutach elblążanie prowadzą z MKS Korsze 3:0.
  • 45'

Dobre wieści dla Olimpii dotarły z Wasilkowa, gdzie miejscowy KS urwał punkty liderowi, Olimpii Zambrów remisując 0:0.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Olimpia Elbląg prowadzi z MKS Korsze 3:0.
  • 45'

3:0 gollll Jakuba Bojasa, który minął obrońcę i z linii 16 metrów posłał piłkę do siatki.
  • 43'

2:0 gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Damian Szuprytowski
  • 41'

Durgi rzut rożny dla Olimpii. Zakotłowało się w polu bramkowym gości, sędzia przerywa grę, bo faulowany był jeden z zawodników MKS.
  • 37'

Szybka, dobra akcja lewą stroną boiska w wykonaniu piłkarzy Olimpii. Damian Szuprytowski sprzed linii końcowej zagrał do Jakuba Bojasa, ten uderzył z kilku metrów w kierunku bramki, ale Dawid Zięba łapie piłkę.
  • 36'

Radosław Stępień uderzył z pola karnego na bramkę MKS, ale minimalnie niecelnie.
  • 35'

Trzeba przyznać, że drużyna z Korsz coraz lepiej sobie poczyna w ataku i coraz częściej gości pod bramką gospodarzy. Kibice coraz mocniej są tą sytuacją zniecierpliwieni.
  • 33'

Podobna historia z drugiej strony. Jakub Bojas zdobywa gola po pierwszym rzucie rożnym dla żółto-biało-niebieskich, ale sędzia zasygnalizował spalonego,
  • 31'

Teraz groźnie goście. Paweł Kowalewski umieścił piłkę w siatce, ale na spalonym.
  • 28'

Zagraną z prawej strony w pole karne piłkę próbował uderzać Damian Szuprytowski, ale uderzył nieczysto i piłka przeleciała wysoko nad bramką.
  • 27'

Po podaniu Radosława Stępnia nad głowami obrońcow Damian Szuprytowski zamiast strzelać próbował odbić głową i w sytuacji jeden na jednego uprzedził go bramkarz gości.
  • 26'

Groźna akcja Olimpii, ale piłka gdzieś zgubiona w gąszczu nóg i obrońcy MKS wybijają ją z własnego pola karnego.
  • 24'

Jakub Bojas w sytuacji sam na sam, ale w górze chorągiewka sędziego. Gra przerwana.
  • 21'

Teraz w polu karnym Olimpii Paweł Kowalewski opanował piłkę pomagając sobie rękoma, ale sędzia nie przerwał gry. Kowalewski w sytuacji sam na sam z 11 metrów strzelił - piłkę, na szczęście dla gospodarzy, złapał Kacper Tułowiecki.
  • 18'

Ładna, składna akcja MKS. Goście szybko wyprowadzili piłkę spod własnej bramki, dostali się w pobliże pola karnego rywala, piłka trafiła do Adama Krajewskiego, który miał trochę czasu, żeby przymierzyć, ale uderzył sprzed pola karnego niecelnie.
  • 16'

Żółta kartka dla Mateusza Cylińskiego (MKS) za faul na Damianie Szuprytowskim.
  • 14'

1:0 gol dla Olimpii Elbląg, a jego autorem Jakub Bojas, który minął trzech obrońców, wpadł w pole karne i wpakował z 10 metrów piłkę do siatki
  • 13'

Goście przedarli się w pobliże pola karnego. Na strzał z około 25 metrów zdecydował się Piotr Kozłowski - strzelił niecelnie.
  • 12'

Goście w pierwszych 10 minutach tylko raz zbliżyli się do pola karnego gospodarzy, ale ci szybko odebrali im piłkę.
  • 9'

Szybka akcja Olimpii, Michał Ressel zagrał w pole karne, ale Jakuba Bojasa uprzedził bramkarz gości i złapał piłkę.
  • 7'

Żółta kartka dla Damiana Szuprytowskiego (Olimpia Elbląg0.
  • 6'

Radosław Stępień zdecydował się na strzał z 30 metrów, minimalnie przestrzelił.
  • 2'

Teraz Jakub Bojas znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem w polu karny, ale sędzia znowu przerywa grę. Piłkarz Olimpii, jego zdaniem, był na spalonym.
  • 2'

Pierwsza akcja Olimpii lewą stroną boiska, ale Damian Szuprytowski na spalonym i sędzia przerywa grę.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu
  • Dzisiejszy mecz sędziują: Krzysztof Szczypiński jako główny oraz Mariusz Wolański i Marcin Miłoszewski jako asystenci.
  • Trener Olimpii Elbląg Adam Boros dokonał trzech zmian w podstawowym składzie w porównaniu do ostatniego meczu, przegranego 0:1, z Sokołem Ostróda. Tym razem na ławce rezerwowych zasiądą: Łukasz Pietroń, Krzysztof Iwanowski i Rafał Pietrewicz, a szansę gry od pierwszej minuty dostaną za nich: Rafał Maciążek, Kamil Kuczkowski i Damian Szuprytowski.
  • Goście przyjechali do Elbląga bez swojego najlepszego snajpera Piotra Trafarskiego, który walczy z kontuzją. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Przypomnijmy, że pierwszy mecz tych drużyn w rundzie jesiennej zakończył się wysokim zwycięstwem Olimpii w Korszach aż 6:1.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około pół godziny rozpocznie się mecz, w którym Olimpia Elbląg podejmuje MKS Korsze.