Sobota, 31 lipca 2021. Imieniny Ignacego, Lodomiry, Romana

Podziel się:

Podziel się:

Uczennica z Nadbrzeża wygrała konkurs ZSIŚiU

"Raz na ludowo" konkurs dla gimnazjalistów ogłoszony przez Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu rozstrzygnięty.

Zwyciężyła praca nr 47 Natalii Brody (na zdjęciu obok) z Nadbrzeża, uczennicy Gimnazjum im. Jana Pawła w Tolkmicku, która uzyskała 97 głosów. Na kolejnych pozycjach znalazły się także uczennice tolkmickiej szkoły: Daria Czerepak z Suchacza (59 głosów) i Joanna Krupa z Kadyn (52 głosy).

Konkurs polegał na zrobieniu na podstawie specjalnych szablonów stylizacji inspirowanej ludowymi motywami. Należało wykazać się zdolnościami plastycznymi i dobrym gustem.

Do konkursu stanęło 49 zawodników, a głosowanie odbyło się za pośrednictwem profilu ZSIŚiU w serwisie FaceBook gdzie do oceny przedstawiono wszystkie nadesłane prace.

Rozstrzygnięcie i oficjalne ogłoszenie wyników nastąpiło 22 bm. podczas konkursu fryzjerskiego o tytuł "Super Fryzjer ZSIŚiU". Autorki pierwszych najlepszych trzech prac otrzymały nagrody rzeczowe w postaci zestawów kosmetyków.

Sylwester M. Jarkiewicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Sylwester M. Jarkiewicz oraz opublikowany na portalu Dziennik Elbląski: Uczennica z Nadbrzeża wygrała konkurs na strój stylizowany ludowo
Oceń artykuł:

(0)