Senator Jerzy Wcisła (KO) rok po wyborach parlamentarnych spotkał się z dziennikarzami, by wraz z lokalnymi politykami ze swojego ugrupowania podsumować działania Koalicji 15 Października.
— 15 października — podkreślam tę datę, bo rok temu odbyły się wybory, które zmobilizowały Polaków, zmobilizowały młodzież, kobiety. I mimo że te wybory trudno nazwać w pełni demokratycznymi, bo państwowe media, urzędy i ogromne państwowe pieniądze były wykorzystywane, by utrzymać PiS przy władzy, to zwyciężyły w nich partie demokratyczne, które utworzyły Koalicję 15 Października, a później rząd Donalda Tuska. Dziś chcielibyśmy podsumować 365 dni rządów Koalicji 15 Października i opowiedzieć o tym, co się ważnego wydarzyło, także z perspektywy naszego miasta — powiedział podczas konferencji prasowej senator Jerzy Wcisła.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!