Pracownicy elbląskiej skarbówki z Pucharem Ministra Finansów

2014-06-02 17:06:30(ost. akt: 2014-06-02 14:03:32)
XIII Mistrzostwa Polski Skarbowców

Autor zdjęcia: arch. US w Elblągu

Urząd Skarbowy w Elblągu po raz szósty zwyciężył w ogólnopolskich zawodach sportowych o Puchar Ministra Finansów.
W Legionowie odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Skarbowców zorganizowane przez Zarząd Fundacji Skarbowości im. Jana Pawła II. Około 3000 przedstawicieli jednostek skarbowych z całej Polski zmagało się w następujących konkurencjach sportowych: bieg na dystansie 5 km, pływanie stylem dowolnym na dystansie 50 m, strzelanie z broni, turniej piłki nożnej (mężczyźni), tenis ziemny, skok w dal, piłka siatkowa (drużyny mieszane - trzy kobiety, trzech mężczyzn) oraz przeciąganie liny (kobiety), tenis stołowy, badminton.

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Elblągu zdobyli I miejsce drużynowo: w badmintonie, i tenisie ziemnym oraz II miejsce drużynowo: w pływaniu i tenisie stołowym. Łącznie elbląska ekipa zdobyła 15 medali w tym: 8 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe.