Niedziela, 5 kwietnia 2020. Imieniny Ireny, Kleofasa, Wincentego

Start Elbląg ogłosił konkurs na klubowy szalik

2014-07-11 19:11:14 (ost. akt: 2014-07-11 19:47:37)
Kibice Startu i zawodniczki po meczu

Kibice Startu i zawodniczki po meczu

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Klubowy szalik to dla kibica świętość. Fani piłkarek ręcznych Startu Elbląg sami mogą zadecydować o tym, jak ma wyglądać. A to za sprawą konkursu ogłoszonego przez elbląski klub.

Nowy szalik, według projektu który wygra konkurs, ma zostać wyprodukowany jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu, czyli przed 3 września. 

— Konkurs spotkał się z bardzo fajnym odzewem ze strony kibiców, co nas bardzo cieszy. Mamy już więcej niż 10 projektów — mówi Rafał Traks ze Startu Elbląg.

Uczestnicy konkursu muszą przygotować projekt graficzny dwustronnego szalika o wymiarach 170 na 18 cm przy zachowaniu barw klubowych (niebieski, biały, czerwony). Oczywiście, projekt nie może zawierać treści obraźliwych, niezgodnych z obowiązującym prawem. Do konkursu zostaje dopuszczony po zweryfikowaniu przez organizatorów.

Zgłoszone projekty można oglądać w internecie, na profilu Startu Elbląg na portalu społecznościowym Facebook (tutaj). Tam też trwa głosowanie. Wygra ten, który zdobędzie największą ilość tak zwanych lajków, czyli kliknięć "lubię to".
 Zwycięzca konkursu otrzyma w nagrodę replikę koszulki meczowej oraz karnet na mecze Startu w Elblągu w sezonie 2014/15. 

AKT

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dżon Łejn #1437399 | 24.38.*.* 12 lip 2014 19:59

    Traksiu konieczine musi byc wkomponowane logo pis, wzglednie buzka Jarka lub Jurka. Inaczej nie przyjmujcie projektow. Kolor rozowy tez mile widziany

    ! - + odpowiedz na ten komentarz