Juniorzy postarali się o niespodziankę. Pokonali Stomil 2:0

2014-12-01 20:30:00(ost. akt: 2014-12-01 20:21:51)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Młodzi piłkarze Olimpii Elbląg, występujący w Centralnej Lidze Juniorów, w ostatnim meczu w tym roku sprawili niespodziankę, pokonując Stomil Olsztyn 2:0.
Dla juniorów Olimpii ostatni mecz w tym roku był szansą na wydostanie się ze strefy spadkowej. W pierwszej połowie kibice byli świadkami wyrównanego spotkania. W 26. min tylko bardzo dobra interwencja bramkarza Michała Jóźwiaka sprawiła, że elblążanie nie stracili gola. Dziesięć minut później to oni objęli prowadzenie. W polu karnym sfaulowany został Dominik Pawłowski i sam poszkodowany zamienił „jedenastkę” na bramkę.
Po przerwie gospodarze nie spoczęli na laurach. Nadal atakowali, dobrych sytuacji nie potrafili wykorzystać Paweł Leszczyński i Konrad Kuciński. Drugiego gola Olimpia także strzeliła z rzutu karnego, po tym jak w polu karnym sfaulowany został Kuciński.

Pozostałe wyniki: Polonia Warszawa — GKS Bełchatów 2:3, ŁKS Łódź — Cracovia Kraków 1:8, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski — Stal Mielec 1:0, ŁKS Łomża— Wisła Puławy 3:2, Motor Lublin — Stal Rzeszów 6:1, Korona Kielce — Jagiellonia Białystok 1:1, Wisła Kraków — Legia Warszawa 0:3. JK