Pięściarze Kontry wśród najlepszych w kraju

2014-12-28 12:30:00(ost. akt: 2014-12-28 12:35:29)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Wydział Sportowy Polskiego Związku Bokserskiego opublikował klasyfikację sportową za rok 2014. Podopieczni trenerów Krzysztofa i Kamila Stemplewskich, pięściarze Kontry Elbląg, uplasowali się na wysokiej czwartej pozycji w kraju na 152 sklasyfikowane kluby sportowe.
Pod uwagę brane były główne imprezy szczebla centralnego (mistrzostwa Polski, Puchar Polski), ale również ważne imprezy zagraniczne (mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, mistrzostwa Unii Europejskiej, turnieje międzynarodowe, oficjalne mecze międzypaństwowe) we wszystkich kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Reprezentanci UKS Kontra Elbląg uplasowali się na czwartej pozycji w kraju na 152 sklasyfikowane kluby sportowe. Elbląski klub wygrał również klasyfikację Wojewódzkiej Federacji Sportu w Olsztynie