Siatkarze amatorzy na półmetku rozgrywek

2015-01-04 13:00:26(ost. akt: 2015-01-04 13:02:40)

Autor zdjęcia: archwium MOSiR

Jeszcze w starym roku zespołu uczestniczące w amatorskiej lidze siatkówki Awangarda Volley Liga zakończyły pierwszy etap rozgrywek. Na półmetku rundy zasadniczej liderem jest Logbartrans Nauka Jazdy Adam.
Lider wygrał wszystkie dotychczasowe mecze, tracąc w nich zaledwie dwa sety. Obecnie siatkarze amatorzy przebywają na zasłużonej świąteczno-noworocznej przerwie. Na boiska wrócą 12 stycznia. Na inaugurację rundy rewanżowej Truso zagra z zespołem Kolex Hale Stalowe, a Merkury Elbląg zmierzy się z ZNP.

Mecze rozgrywane są w poniedziałki i czwartki o godz. 20.15 w hali Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej. Druga runda zakończy się 23 marca. Po niej zespoły przystąpią do fazy play-off. W tym etapie rozgrywek udział weźmie osiem drużyn, wśród nich zabraknie juniorów Truso, którzy w lidze występują towarzysko.

Wyniki 9. kolejki: Merkury Elbląg — Sisley Volley Team 2:1 (16, 14, -16), Kolex Hale Stalowe — Chill Out 3:0 (18, 17, 18), Techtrans Elbląg — ZNP 0:3 (-19, -19, -18), KAM — Logbartrans Nauka Jazdy Adam 1:2 (-14, -19, 18).