Elbląska Liga Halowa. Victoria wygrała mecz na szczycie 6:2. Zobacz bramki, film!

2015-01-05 11:40:31(ost. akt: 2015-01-05 11:55:26)
Piłkarze występujący w Elbląskiej Lidze Halowej wrócili na boisko po świąteczno-noworocznej przerwie. W sobotę zespoły z grupy A rozegrały mecze piątej kolejki. W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku zmierzyły się prowadzące w tabeli Victoria i Wiarus. Lider wygrał pewnie i wysoko 6:2.
Chociaż spotkanie Victorii z Wiarusem był okrzyknięty hitem kolejki, to kibice byli świadkami dość jednostronnego pojedynku. Od początku do natarcia ruszył lider, czyli Victoria. W ciągu czterech pierwszych minut dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Tomasz Wiercioch wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Chwilę później gola dołożył Szymon Waga i Victoria prowadziła już 3:0. Wiarus w pierwszej odsłonie odpowiedział tylko trafieniem Radosława Wiśniewskiego i na przerwę schodził przegrywając 1:3. W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Znów lepiej w podbramkowych sytuacjach znajdowali się piłkarze Victorii. Wynik meczu w drugiej odsłonie otworzył Mateusz Szmydt i choć Wiarus odpowiedział golem Jakuba Uhryna, to kolejne minuty ponownie przebiegały pod dyktando lidera. W 20 min. na 5:2 podwyższył Tomasz Wiercioch, a wynik meczu na 6:2 ustalił na trzy minuty przed końcom pojedynku Konrad Kotowski.

Bramki z meczu Victorii z Wiarusem

Wyniki 5. kolejki A grupy ELH:
• Victoria — Wiarus 6:2 (3:1)
1:0 —Wiercioch (2), 2:0 — Wiercioch (4), 3:0 — Waga (6), 3:1 — Wiśniewski (10), 4:1 — Szmydt (17), 4:2 — Uhryn (19), 5:2 — Wiercioch (20), 6:2 — Kotowski (27)
• DRE — Fuks 2:2 (0:0)
1:0 — Maciej Zając (22), 2:0 — Żuraw (23), 2:1 — Bukowski (29), 2:2 — Brzezicki (29)
• Yolo 7 Street — Alstom Power Zakład Turbin 1:2 (1:1)
1:0 — Groszyk (4), 1:1 — Sebastian Lubiejewski (13), 1:2 — Taraszkiewicz (20)
• PBG Jankowiak — Exclusive Sport/PC Koni 5:5 (5:0)
1:0 — Szwarc (7), 2:0 — Pawłowski (9), 3:0 — Zawieracz (11), 4:0 — Światkowski (12), 5:0 — Piotr Jakubiak (15), 5:1 — Damian Wielgat (22), 5:2 — Damian Wielgat (23), 5:3 — Strach (24), 5:4 — Śmigielski (27), 5:5 — Śmigielski (29)
• Stokrotki — Alenutka.pl 3:2 (2:0)
1:0 — Zienkiewicz (10), 2:0 — Mróz (15), 2:1 — Barcikowski (16), 3:1 — Mróz (25), 3:2 — Fijałkowski (28)