Poniedziałek, 25 maja 2020. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

WOŚP zagra także w elbląskich szkołach. SOSW nr 1 oraz podstawówki nr 4, 16, 18 i 19 zapraszają w swoje progi

2015-01-08 20:22:21 (ost. akt: 2015-01-09 11:00:25)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Elbląskie placówki oświatowe także przyłączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W swoje progi zapraszają m.in. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 oraz podstawówki przy ul. Mickiewicza, Sadowej, Węgrowskiej i Uroczej.

• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 przy ul. Kopernika 27
Tutaj orkiestra gra już od czwartku i będzie grała także w piątek (9.01), w godz. 9-12.30. W programie: loteria fantowa, kiermasz różności, Świat Smaków, licytacje gadżetów WOŚP. Zapraszamy Państwa do wspólnego grania, w trakcie którego nie zabraknie niespodzianek i przepysznych słodkości.

• Szkoła Podstawowa nr 19 przy ul. Uroczej
Dziewiętnastkowy Sztabik WOŚP serdecznie zaprasza wszystkich na wspólne orkiestrowe granie już w piątek (0.01) w godz. 14-19. W programie m.in. występy wokalne, taneczne, instrumentalne naszych uczniów, aukcje, w których można „powalczyć” o różne cenne przedmioty. Tylko u nas zuma fitness z instruktorką Kasią Gogol-Urbańską. Start dwugodzinnego maratonu zumy o godz. 17.
Otwarta będzie kawiarenka, do której zapraszamy na niebiańskie wypieki cudownych mam naszych uczniów, gorącą kawę i herbatę. Zapraszamy także do baru z pysznym bigosem oraz wzięcia udziału w loterii fantowej, w której każdy los jest wygrany.

• Szkoła Podstawowa nr 4 przy ul. Mickiewicza
Wzorem lat ubiegłych dołączamy do tej ogólnopolskiej akcji. Zapraszamy do nas w niedzielę (11.01), w godz. 11-14. Będziemy grali dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. W trakcie imprezy: występy młodych artystów, koncert zespołu szantowego i orkiestry wojskowej, sportowy tor przeszkód do pokonania w alkogoglach, "Fizyka dla smyka" – pokazy naukowe, eksperymenty, kawiarenka. Będzie można również stać się właścicielem biżuterii, kuponów do salonów fryzjerskich, restauracji itp. A w ramach niedzielnego obiadu… grochówka!

• Szkoła Podstawowa nr 16 przy ul. Sadowej
Tu orkiestrowe granie odbędzie się w niedzielę (11.01), w godz. 9-13. W programie występ zespołu „Szwagry”, licytacja, jasełka w wykonaniu uczniów, pokaz judo, występ artystyczny Kubusie, licytacja, jasełka.

• Szkoła Podstawowa nr 18 przy ul. Węgrowskiej
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra tutaj w niedzielę (11.01), w godz. 11-14. Scena główna będzie znajdowała się w sali gimnastycznej. W programie znajduje się występy uczniów, aukcja, a także kawiarenka, piekarnia "Ciepłe gofry", stragan owocowo-warzywny, loteria fantowa, sportowy tor przeszkód, salon Małej Miss, kiermasz rękodzieła, salon szachowy "Szachowa kraina", WOŚP-owa fotka.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB