Olimpia Elbląg przegrała sparing z GKS Przodkowo 1:2. Wesołowski wrócił do gry po 5-miesięcznej przerwie. Zdjęcia!

2015-01-24 16:32:05(ost. akt: 2015-01-24 16:48:12)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Piłkarze Olimpii Elbląg przegrali w sobotę (24.01) sparing z GKS Przodkowo 1:2 (1:1). Honorowego gola dla żółto-biało-niebieskich zdobył Anton Kołosow.
Dla piłkarzy Olimpii to był drugi sparing tej zimy. Po zwycięstwie nad Powiślem Dzierzgoń (5:2), w sobotę żółto-biało-niebiescy przegrali z III-ligowcem z woj. pomorskiego, GKS Przodkowo 1:2.

Elblążanie lepiej prezentowali się w pierwszej połowie. Stworzyli kilka groźnych sytuacji, z których wykorzystali tylko jedną. W 41. min podanie Damiana Szuprytowskiego wykorzystał Anton Kołosow, który z 12 metrów po ziemi posłał piłkę do siatki. Wcześniej jednak z bramki cieszyli się goście, którzy prowadzili od 24. min. Paweł Arndt pokonał Kacpra Tułowieckiego strzałem z około 9 metrów.

W drugiej połowie żółto-biało-niebiescy mieli swoje sytuacje, by rozstrzygnąć losy spotkania. W 59. min Jakub Bojas zmarnował sytuację sam na sam. Skuteczniejsi byli jednak piłkarze z Przodkowa i to oni zdobyli kolejnego gola.
W 60. min na boisku pojawił się Robert Wesołowski, który wrócił do gry po pięciomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Pokazał się z dobrej strony.