Concordia Elbląg — KS Przodkowo 1:3. Zasłużona wygrana gości

2015-02-22 15:07:02(ost. akt: 2015-02-22 15:09:19)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Piłkarze III-ligowej Concordii Elbląg przegrali w niedzielę (22.02) mecz kontrolny z KS Przodkowo 1:3.
Goście wygrali zasłużenie, będąc w szczególności do przerwy, lepszym zespołem. W pierwszych 45 minutach posiadali inicjatywę, byli szybsi, a przy tym dokładniejsi. W 35. min Maciej Młyński dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne, a tam Jakub Gronowski głową z 8 metrów skierował piłkę do siatki.

Po przerwie obaj trenerzy dokonali kilku zmian i gra się wyrównała. Mimo to nadal w poczynaniach ofensywnych byli skuteczniejsi goście. Najpierw po akcji całego zespołu na listę strzelców wpisał się Mateusz Kołodziejski, a na 3:0 podwyższył po indywidualnej akcji Mateusz Frankowski. Honorowego gola elblążanie zdobyli na 10 minut przed końcem. Kamil Wojciechowski dośrodkował z rzutu wolnego, a Mariusz Pelc strzałem z dziewięciu metrów skierował piłkę do siatki.