Start Elbląg po raz drugi przegrał z Pogonią w Szczecinie

2015-05-14 19:21:47(ost. akt: 2015-05-14 19:43:46)
Czy wspierane dopingiem swoich kibiców piłkarki ręczne Startu są w stanie w Elblągu odwrócić losy tej rywalizacji?

Bez zwycięstwa wracają piłkarki ręczne Startu Elbląg ze Szczecina. W czwartek (14.05) w drugim meczu z Pogonią przegrały 19:27. Dzień wcześniej rywalki triumfowały 32:29.
Losy czwartkowego pojedynku w Szczecinie rozstrzygnęły się już praktycznie w pierwszej połowie, a nie jak to miało miejsce dzień wcześniej w ostatnim kwadransie. Gospodynie po 30 minutach prowadziły 16:10 i trudno było się spodziewać, że grając przed własną publicznością pozwolą sobie na roztrwonienie takiej przewagi. W drugiej połowie udało im się jeszcze powiększyć przewagę i wygrać ośmioma bramkami.

Po pierwszych dwóch meczach Pogoń jest bardzo blisko brązowego medalu. Do sukcesu brakuje jej tylko jednej wygranej. Teraz rywalizacja przenosi się do Elbląga. Trzeci mecz Start z Pogonią odbędzie się w najbliższą środę (20.05) o godz. 17.30, a ewentualny czwarty dzień później, także o godz. 17.30. Czy Startowi uda się odwrócić losy tej rywalizacji?