Puszcza - Olimpia 0:7. To już 990 minut bez porażki

2015-05-24 19:00:13(ost. akt: 2015-05-24 19:04:32)
Łukasz Pietroń zdobył w meczu z Puszczą dwie bramki

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Żółto-biało-niebiescy podtrzymują pasmo zwycięstw. Wygrali dzisiaj w Hajnówce z Puszczą 7:0.
Elblążanie do meczu przystąpili bez Dawida Kubowicza, a w podstawowym składzie nie wybiegli: Kamil Graczyk, Jakub Bojas oraz Radosław Stępień. Gospodarze którzy pogodzili się ze spadkiem z III ligi byli tylko tłem dla dobrze grających elblążan. Już po 45 min podopieczni trenera Adama Borosa wygrywali 4:0. Aatakowali non stop i już w 9 min, po błędzie bramkarza gospodarzy Mateusza Będkowskiego,Tomasz Tuttas trafił piłkę głową do siatki. Kolejne gole były tylko kwestią czasu. Jeszcze w tej części meczu Olimpia zdobyła trzy gole i była pewna swego. Po przerwie, nadal atakowali elblążanie w 60 min. przed utratą kolejnego gola, gospodarzy po strzale Kamila Graczyka uratowała poprzeczka. Dziesięć minut później, przebywający zaledwie 60 sekund na boisku Jakub Bojas podwyższa rezultat meczu na 5:0. Jeszcze w końcówce żółto-biało-niebiescy zdobyli kolejne dwa gole. W ostatniej minucie tym razem szczęście opuściło Bojasa, który trafił w poprzeczkę. JK