Zwycięstwo Concordii z Pelplinem

2015-07-29 13:30:00(ost. akt: 2015-07-29 13:36:37)
Piłkarze Concordii trenują obecnie na boisku w parku Modrzewie. W planach mają sześć meczów kontrolnych

Przygotowujący się do rozgrywek III-ligowych zespół Concordii Elbląg rozegrał kolejny, czwarty mecz kontrolny. Tym razem podopieczni trenera Władysława Obrębskiego grali w Subkowach, gdzie pokonali IV-ligowca z woj pomorskiego Centrum Pelplin 3:1 (1:0).
Bramki dla Concordii zdobyli: Kiełtyka (29), Styś (52 karny), Weber (80), dla pokonanych Jurczyk (73). Elblążanie przez cały mecz nadawali ton grze. Więcej byli w posiadaniu piłki i górowali nad przeciwnikiem pod względem technicznym.
— Już do przerwy wygrywaliśmy 1:0, kiedy to na strzał z 18 metrów zdecydował się Michał Kiełtyka i piłka swoje miejsce znalazła w siatce – mówi trener elblążan Obrębski.
Siedem minut po przerwie Concordia wygrywała już 2:0. W polu karnym sfaulowany został Michał Lepczak, arbiter wskazał na "wapno" i jedenastkę na gola zamienił Karol Styś. Każda ze stron zdobyła jeszcze po golu i ostatecznie wygrali goście 3:1.
Concordia grała w składzie: Matłoka (65 Stupak) — Lepczak, P. Pelc (46 Laskowski), Miecznik (46 Tomczuk), Bogdanowicz, Szymanowski (46 Załuski), Lewandowski (65 Rad Kruczkowski), Raf. Kruczkowski (46 Weber), Kiełtyka, Kowalski (46 M. Pelc), Styś.