Sobota, 19 września 2020. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Szkoła z Jegłownika walczy o 10 tysięcy złotych. Możesz pomóc!

2015-08-25 13:17:21 (ost. akt: 2015-08-25 13:21:32)
Szkoła Podstawowa w Jegłowniku

Szkoła Podstawowa w Jegłowniku

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Niewielka szkoła z Jegłownika rywalizuje z 10 szkołami z całej Polski o Nagrodę Internautów, czyli 10 tysięcy złotych.

Szkoła z Jegłownika po raz trzeci wystartowała w ogólnopolskim konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności i osiągnęła sukces. Spośród setek nadesłanych prac konkursowych z różnych szkół z całej Polski, prezentacja z tej placówki zakwalifikowała do finału.

W swojej pracy konkursowej (elektronicznej Kronice SKO) uczniowie opisują podjęte w minionym roku szkolnym różne przedsięwzięcia m.in.: akcje charytatywne, zarobkowe, konkursy, działania proekologiczne, zajęcia edukacyjne.

Teraz na specjalnej platformie rywalizują z 10 szkołami z całej Polski o specjalną Nagrodę Internautów, czyli 10 tys. zł.
— Taka kwota dla szkolnej społeczności ma duże znaczenie, gdyż pozwoliłaby na odbudowę przyszkolnego placu zabaw — informuje Emilia Boggero, nauczycielka z SP w Jegłowniku. — Wszystkich Internautów bardzo prosimy o wzięcie udziału w głosowaniu. W celu oddania głosu należy dokonać krótkiej rejestracji na stronie www.sko.edu.pl/konkurs/. Po zalogowaniu trzeba kliknąć przycisk „głosuj” pod wybraną prezentacją. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos. Na stronie można na bieżąco śledzić ranking głosowania. Głosowanie trwa do 10 września. Z góry dziękujemy za każdy oddany głos — dodaje.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. nauczyciel #1801139 | 83.25.*.* 25 sie 2015 14:56

    Żeby oddać głos należy na stronie: www.sko.edu.pl/konkurs/ 1.Zamknąć w górnej części ekranu pliki cookies(” ciasteczka”) 2. Zarejestrować się ( podać e-mail , imię , swoje hasło) , 3. Odebrać ze skrzynki odbiorczej przesłany link , 4. Zalogować ( podać e-mail i i swoje hasło) 5. Kliknąć przycisk ” głosuj” umieszczony pod kroniką , Zachęcamy Państwa do głosowania i z góry dziękujemy za wsparcie .

    ! - + odpowiedz na ten komentarz