Siatkarki Orła wystartowały. Wygrały z Treflem Orzeł Malbork 3:0

2015-10-03 19:33:52(ost. akt: 2015-10-04 17:03:23)

Znakomicie rozpoczęły II-ligowy sezon siatkarki E.Leclerc Orła Elbląg. Pokonały dzisiaj zdecydowanie w Elblągu Trefl Orzeł Malbork 3:0 (10,12,16).

Siatkarki z Malborka we wszystkich trzech setach nie za wiele miały do powiedzenia, chociaż na początku każdego z nich prowadziły wyrównaną grę. W pierwszym secie do stanu 6:6, w drugim do stanu 4:4, a w trzecim do stanu 8:8. Później następował „odjazd” elblążanek, które na niewiele pozwalały rywalkom. Spotkanie trwało niecałą godzinę.
Pozostałe wyniki: SMS Police — UŻKPS Kościan 3:1, Gedania Gdańsk — Murowana Goślina II 3:0, Culmen Chełmno — Libero Starogard Gd. 3:0, WTS Włocławek — APS Rumia 3:0.