Siatkarki Orła grają imponująco. Wciąż bez straty seta

2015-10-18 09:32:46(ost. akt: 2015-10-18 14:06:19)

W sobotę (17 października) siatkarki elbląskiego E.Leclerc Orła pokonały we własnej hali Libero Starogard Gdański 3:0. Jest to już trzecie z kolei zwycięstwo w tym sezonie i trzecie bez straty seta.

Jedyny reprezentant Warmii i Mazur grający na zapleczu I ligi odnosi sukces za sukcesem. Podopieczne trenera Andrzeja Jewniewicza wygrały trzeci mecz z rzędu za trzy punkty, nie tracąc nawet do tej pory seta. Już w pierwszym secie kiedy, zagrała podstawowa szóstka zawodniczek, elblążanki w pył rozbiły swoje rywalki wygrywając seta w zaledwie 20 min 25:8. W pozostałych dwóch setach zagrały zmienniczki, składające się przeważnie z juniorek i one kontrolując przebieg walki nie straciły seta. W najbliższą środę o godz. 17. E. Leclerc Orzeł zagra w II rundzie PP na szczeblu centralnym. Podejmować będzie Joker Świecie (I liga)
Pozostałe wyniki:SMS Police — Gedania Gdańsk 3:0, Culmen Chełmno — UŻKPS Kościan 2:3, WTS Bank Włocławek — Murowana Goślina II 3:1, Trefl Malbork — APS Rumia kończy się w niedzielę o 18.