Siatkarki Orła wciąż bez strat

2015-10-25 16:10:19(ost. akt: 2015-10-25 16:11:29)

Czwarte z rzędu zwycięstwo zanotowały siatkarki E. Leclerc Orzeł Elbląg. Drużyna Andrzeja Jewniewicza prowadzi w tabeli bez straty seta, a do rozegrania ma jeszcze zaległy mecz z SMS Police.

Trwa dobra passa siatkarek elbląskiego E. Leclerca Orzeł. Podopieczne trenera Andrzeja Jewniewicza wygrały czwarty mecz z rzędu za trzy punkty. W pierwszym secie meczu z KS Murowana Goślina II elblążanki górowały zdecydowanie we wszystkich elementach gry nad rywalkami. W drugiej partii szansę dostały rezerwowe. Te nie ustrzegły się błędów i gospodynie nawet prowadziły 20:16. W porę do gry wróciły zawodniczki z pierwszej szóstki, które zapewniły zwycięstwo w tym secie 25:22. W trzeciej partii Orzeł nawet prowadził już 16:6 i kontrolując przebieg wydarzeń na boisku wygrał 25:20 i cały mecz 3:0.

Pozostałe wyniki: Libero Starogard Gdańsk — Trefl Malbork 0:3, APS Rumia — SMS Police 3:0, UŻKSS Kościan — WTS Bank Włocławek 3:0, Gedania Gdańsk — Culmen Chełmno 0:3