Pierwsza porażka. Olimpia Elbląg przegrała z MKS w Ełku 1:2

2015-11-11 14:43:59(ost. akt: 2015-11-11 19:29:33)
Olimpia prowadzi w tabeli

Piłkarze III-ligowej Olimpii Elbląg przegrali w środę (11.11) w Ełku z MKS 1:2. Jedynego gola dla żółto-biało-niebieskich zdobył Dawid Kubowicz. Olimpia kończyła mecz w dziewięciu.
Środowy mecz w Ełku rozpoczął się pomyślnie dla lidera z Elbląga. Olimpia w 11. min objęła prowadzenia po tym, jak Dawid Kubowicz głową skierował piłkę z pola karnego do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

MKS wyrównał jeszcze przed przerwą. W 30. min sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym Olimpii i podyktował karnego dla gospodarzy, którego pewnym egzekutorem okazał się Kamil Jackiewicz. Na dodatek zaledwie pięć minut później czerwoną kartką został ukarany Rafał Maciążek za uderzenie przeciwnika bez piłki i od tej pory MKS grał z przewagą jednego zawodnika.

W 69. min sędzia ponownie sięgnął po czerwoną kartką. Tym razem został nią ukarany Patryk Sokołowski. Grający z przewagą dwóch zawodników MKS Ełk w 83. min zdobył gola, który dał mu trzy punkty.

To pierwsza porażka Olimpii Elbląg w tym sezonie.