Ósme zwycięstwo siatkarek Orła. Jedyny taki II-ligowiec w kraju

2015-11-22 12:35:28(ost. akt: 2015-11-22 14:18:22)

Siatkarki II-ligowego E.Leclerc Orzeł Elbląg odniosły ósme zwycięstwo. W sobotę pokonały Culmen Chełmno 3:1 i są jedynym II-ligowcem w Polsce, który wszystkie mecze rozstrzygnął na swoją korzyść za trzy punkty.

Mecz w Elblągu rozpoczął się zgodnie z planem. Siatkarki Orła wygrały pierwszego seta bez problemów i wysoko. Chyba zbyt szybko uwierzyły w zwycięstwo, bo w drugiej partii, zbyt pewne siebie, zaczęły popełniać błędy, co wykorzystały rywalki. Wygrały 25:17 i wyrównały stan meczu. W trzecim i czwartym secie wszystko wróciło do normy.
Pozostałe wyniki: Trefl Malbork — Gedania Gdańsk 1:3, APS Rumia — UŻKPS Kościan 3:0, SMS Police — WTS Bank Włocławek 3:0, Libero Starogard Gd — Murowana Goślina II 1:3.