Czwarta wygrana koszykarzy Truso

2015-11-26 12:35:00(ost. akt: 2015-11-26 12:39:02)

Koszykarze Truso Elbląg pokonali SKS Kobylnica 89:61 i jest to ich czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna z Elbląga znajduje się w tabeli na wysokim, trzecim miejscu.

Koszykarze Truso najlepiej zagrali w pierwszej kwarcie, po której prowadzili już różnicą 13 punktów. Kontrolując przebieg wydarzeń na boisku, dobrze grali pod koszami, byli skuteczni i po kolejnej kwarcie ich przewaga była jeszcze większa (49:24). W trzeciej kwarcie, jakby pewni swego, zaczęli popełniać błędy, a goście grając ambitnie minimalnie odrobili straty.W ostatnich 10 minutach wszystko wróciło do normy i kolejne punkty zostały w Elblągu.
Pozostałe mecze: Bat Sierakowice — Pogoń Lębork 92:88, Gama Starogard Gdański — Gryf Prabuty 71:82, Trójeczka Olsztyn — Politechnika Gdańska 90:69, pauzował SMS Władysławowo.