Jedynka pływackim wicemistrzem województwa

2015-12-07 10:27:35(ost. akt: 2015-12-07 10:34:19)

Autor zdjęcia: Jedynka Elbląg

To już czwarty rok z rzędu Uczniowski Klub Pływacki „Jedynka” zdobył tytuł klubowego Wicemistrza Województwa Warmiński-Mazurskiego w pływaniu. Zawody odbyły się 4-5 grudnia w olsztyńskiej Aquasferze.
Nasi zawodnicy wywalczyli dla Miasta i swojego Klubu II miejsce oraz puchar, zdobyli łącznie 48 221 punktów ustępując w klasyfikacji drużynowej tylko MTP Kormoran Olsztyn.
Podobnie zakończyliśmy rywalizację drużynową w końcowej klasyfikacji medalowej, drugie miejsce zapewniło nam zdobycie 76 medali – 28 złotych, 25 srebrnych i 23 brązowych.
Nasza zawodniczka Wiktoria Domżalska (2000 rocznik) ustanowiła nowy rekord województwa na dystansie 50m st. dowolnym 15-latek i jest to czwarty aktualnie posiadany przez nią rekord naszego województwa.

Puchary w klasyfikacji końcowej za największą liczbę punktów za dwa najwyżej punktowane starty zdobyli: