środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Bezpłatne warsztaty taneczne

2015-12-08 11:32:15 (ost. akt: 2015-12-08 11:35:16)

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination oraz Cheerleaders Elbląg zapraszają wszystkie kobiety, które ukończyły 16 roku życia do dołączenia do grupy Destination Cheerleaders Elbląg i wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach tanecznych HIGH HEELS. Zajęcia odbędą się dzisiaj, a poprowadzi je uczestniczka programu Sylwia Martys.

Na zaproszenie grupy pokazowej Destination Cheerleaders Elbląg na zajęcia zawita Sylwia Martys – nauczyciel, choreograf, specjalistka w stylach tanecznych: high heels, hip-hop, house i dancehall. Z tańcem związana od 20 lat. Wraz z zespołem jak i solo odniosła wiele sukcesów na ogólnopolskich zawodach. Jednym z ostatnich był półfinał IV edycji Mam Talent.

Poprowadzi bezpłatne dwugodzinne warsztaty dla grupy Destination Cheerleaders Elbląg z najmodniejszego w ostatnich czasach stylu tanecznego - HIGH HEELS - taniec na obcasach. Nie ma nic bardziej kobiecego od wysokich obcasów, ale taniec na szpilkach to prawdziwa sztuka! Takich tancerzy można zobaczyć między innymi w teledyskach Beyonce czy Madonny.

Warsztaty rozpoczną się o godz. 19:00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Daszyńskiego 1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB