Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, ile dostaniesz emerytury?

2016-01-09 16:00:00 (ost. akt: 2016-01-08 12:41:11)

Autor zdjęcia: Fotolia

Filia Biblioteki Elbląskiej nr 5 na Osiedlu Zawada zaprasza w czwartek 21 stycznia o godz. 17.00 na spotkanie pod hasłem "Edukacja emerytalna - prawdy i mity" skierowane do wszystkich tych, którzy już dziś martwią się o to, ile będzie wynosiła ich przyszła emerytura.

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy: rynek emerytalny w Polsce i w innych krajach Europy, geneza systemu emerytalnego w Polsce, aktualne wysokości emerytur – wyliczenie na podstawie danych ze stron ZUS i KRUS, jak czytać swój lis rocznicowy z ZUS? (należy zabrać go na spotkanie).

Prowadzący:
Grzegorz Ciąpała – szkoleniowiec, inwestor, udziałowiec. Od 5 lat prowadzi szkolenia związane z rozwojem rynku gospodarczego na terenie Polski. Swoim klientom doradza w zakresie obniżenia oprocentowania kredytu hipotecznego oraz kosztów związanych z ubezpieczeniami. Ponadto członek i założyciel towarzystw biznesowych na terenie Trójmiasta. Współpracuje z klientami na terenie Ameryki Południowej, USA oraz Chin. Jest udziałowcem oraz inwestorem w firmach między innymi w Wielkiej Brytanii, Norwegii i Niemczech.

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o zgłoszenia: filia nr 5 , ul. Rodziny Nalazków 20, tel. 55 625 60 95. Wstęp wolny - obowiązkowe wcześniejsze zgłoszenie.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB