Olimpijska Liga Mistrzów znowu gra. Tak strzelają gole piłkarze 30+ [film]

2016-01-10 13:29:30(ost. akt: 2016-01-11 12:30:13)
Zespoły występujące w Olimpijskiej Lidze Mistrzów wrócił do gry po świąteczno-noworocznej przerwie. W ten weekend rozegrano dwie kolejki spotkań. Piłkarzom dopisała skuteczność. W ośmiu meczach zdobyli w sumie 42 bramki, co daje średnią na mecz 5,25.
Tak padały bramki w meczu Młode Wilcy — El-Hurt 0:6

Po raz pierwszy w Elblągu jest rozgrywana Olimpijska Liga Mistrzów, której organizatorem jest Olimpia Elbląg. Do pierwszego w historii sezonu zgłosiło się osiem drużyn. W lidze mogą występować tylko zawodnicy powyżej 30. roku życia. Mecze są rozgrywane na obiekcie przy ul. Daszyńskiego.

OLM wznowiła rozgrywki po świąteczno-noworocznej przerwie. W sobotę rozegrano mecze 4. kolejki, a w niedzielę 5. kolejki. Najciekawiej zapowiadało się starcie dwóch niepokonanych dotychczas drużyn: As-Transu i El-Hurtu. Niedzielny mecz zakończył się podziałem punktów (2:2), chociaż po pierwszej połowie As-Trans był bliski zdetronizowania lidera, bo prowadził 2:0. Po przerwie El-Hurt pokazał, że walczy do końca i odrobił straty, strzelając wyrównującego gola w ostatniej minucie!

Kolejne mecze zostaną rozegrane 16 i 17 stycznia w balonie przy ul. Daszyńskiego, przy Szkole Podstawowej nr 1.

Wyniki 4. kolejki
U-99 Old Stars — Antyfootball 7:2 (4:0)
1:0 — Trochowski (3), 2:0 Czarnych (5), 3:0 — T. Filipowicz (7), 4:0 — Nagierski (18), 6:0 — Peret (24), 6:1 — Bogdan (28), 7:1 — Trochowski (29), 7:2 — Bogdan (30)
AKS Stokrotki — AS-Trans 4:7 (2:1)
1:0 — Bielecki (3), 1:1 — Szwarc (9), 2:1 — Kołecki (15), 2:2 — Siemaszko (18), 3:2 — Obrębski (21), 3:3 — Nowicki (23), 3:4 — Siemaszko (24), 4:4 — Bielecki (25), 4:5 — Szwarc (28), 4:6 — Nowicki (29), 4:7 — Szwarc (30)
Młode Wilcy — El-Hurt 0:6 (0:3)
0:1 — Więcławski (3), 0:2 — Jurewicz, 0:3 — Klemens (15), 0:4 — Paradowski (18), 0:5 — Więcławski (20), 0:6 — Klemens (26)
OSP Nowakowio — Luki-Trans 2:0 (0:0)
1:0, 2:0 — Dawidowicz (20, 30)

Wyniki 5. kolejki
U-99 Old Stars — Młode Wilcy 6:1 (1:1)
1:0 — Trochowski (5), 1:1 — Kowalski (15), 2:1, 3:1 — Chmielecki (18, 23), 4:1 — Trochowski, 5:1, 6:1 — Chmielecki (25, 28)
OSP Nowakowo — Antyfootball 1:2 (1:0)
1:0 — Olewnik (11), 1:1 — Butrymowicz (22), 1:2 — Bogdan (27)
AS-TRANS — EL-Hurt 2:2 (2:0)
1:0 — Szwarc (3), 2:0 — Nowicki (13), 3:0, 4:0 — Klemens (20, 30)
AKS Stokrotki — Luki Trans 1:1 (1:0)
1:0 — Bałdyga (5), 1:1 — Chmielewski (20)