Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Orkiestra zagrała w Ósemce

2016-01-10 14:13:32 (ost. akt: 2016-01-10 14:16:39)

Autor zdjęcia: Sp nr 8 w Elblągu

8 stycznia po raz kolejny szkolny sztab WOŚP, pod kierunkiem Pani Agnieszki Muchy oraz Mai Mroczek, zorganizował Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Wielkie granie rozpoczęło się w naszej szkole o godzinie 16.00. Pani Mucha, jako jedna z organizatorek imprezy, przywitała wszystkich przybyłych gości. Następnie zaprosiła do obejrzenia Jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Po przedstawieniu odbyła się licytacja różnych przedmiotów.
Dzięki ofiarności rodzin naszych uczniów oraz pracowników szkoły udało zorganizować się kawiarenkę z pysznymi wypiekami, która była czynna przez cały czas trwania szkolnego finału. Przybyli goście mogli napić się również kawy lub herbaty. Dla dzieci zostały przygotowane atrakcje, takie jak: malowanie twarzy czy szkolny tor przeszkód. Ponadto każdy mógł zakupić drobny upominek.
Zebrane fundusze zostały w całości przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom piekącym ciasta, darczyńcom i wolontariuszom, Dyrekcji Szkoły, wychowawcom oraz nauczycielom za pomoc i wsparcie w organizację finału oraz wszystkim, którzy przyczynili się do wspierania symbolicznym grosikiem Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Emilia StaniszewskaŹródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB