Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Zapraszają na leśny półmaraton z okazji dnia kobiet

2016-02-09 19:16:17 (ost. akt: 2016-02-09 19:31:52)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

6 marca w elbląskiej Bażantarni odbędzie się druga edycja Leśnego Półmaratonu, tym razem z okazji dnia kobiet. Każda z pań, która zapisze się i wystartuje w zawodach, otrzyma na mecie kwiatek.

W trakcie zawodów zostanie ogłoszony konkurs na nazwę Półmaratonu Leśnego. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą zawody i wezmą udział w konkursie mają szansę otrzymać jedną z licznych nagród wśród których będą: sprzęt agd, pendrive, bilety wstępu itp.

Warunkiem wzięcia udziału w biegu jest zapisanie się poprzez stronę elektroniczne zapisy, wniesienie opłaty oraz zgłoszenie się na linię startu w dniu zawodów. Opłata startowa wynosi 20 zł. Zapisy i opłaty będą przyjmowane także w dniu zawodów w okolicach miejsca startu od godziny 10:00. Tam też będą wręczane numery startowe.

Zakończenie imprezy zaplanowane jest około godziny 13:30 w okolicach startu i mety, gdzie będzie na uczestników czekała kawa, herbata oraz coś słodkiego.

—Zapraszamy do fajnej zabawy. Zrób coś dla swojego zdrowia i weź udział w naszych koleżeńskich zawodach. Liczba nagród będzie tak duża, ze prawie każdy coś otrzyma — zachęcają organizatorzy: Tomas Wrzosek i Wojciech Bartnicki.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB